Гаечный ключ YATO YT-4905


Есть в наличии (1-2 дня)
34 грн.
Наличные:
34 грн
Безнал:
41 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-4905 - Ключ комбинированный

YATO YT-4905 – это короткий гаечный комбинированный ключ, который применяется для монтажа/демонтажа резьбовых соединений разной сложности. Данный ключ простой, прочный и функциональный, благодаря этому он повсеместно используется во всех сферах технического обслуживания и ремонта техники, включая автомастерские и СТО.
Конструкция ключа включает головки двух типов, рожковую и накидную. Обе головки
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-4905 - Ключ комбінований

YATO YT-4905 - це короткий гаєчний комбінований ключ, який застосовується для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань різної складності. Даний ключ простий, міцний і функціональний, завдяки цьому він використовується в усіх сферах технічного обслуговування і ремонту техніки, включаючи автомайстерні і СТО.
Конструкція ключа включає головки двох типів, ріжкову і накидну. Обидві головки мають однаковий розмір, що дозволяє працювати з одним і тим же кріпильних елементом, за допомогою тієї головки, яка більш зручна в даний момент. Також наявність головок різних типів компенсує недоліки кожної з них окремо.
Для досягнення максимальної зручності при роботі з кріпленнями, а особливо у важкодоступних місцях, корпус ключа має укорочену форму, а головки ключа розгорнуті до осі під кутом 15 °. Також полегшує роботу з важкодоступними різьбовими елементами конструкція накидної головки, так як 12-ти граннний профіль дозволяє швидше захопити гайку чи болт.
Ключ виготовлений з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкодження. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Розміри:
Довжина - 107 мм
Розмір B - 28 мм
Розмір D - 20 мм
S1 товщина - 6,1 мм
S2 товщина - 8 мм

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
12
Особенность исполнения
короткий

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели