Моторное масло XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF (XA 20101) 1л


Нет в наличии
370 грн.
Наличные:
370 грн
Безнал:
444 грн
380 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF (XA 20101) 1л - Синтетическое моторное масло

XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF – легкотекучее синтетическое моторное масло ультра класса. Создано на основе комплекса полностью синтетических базовых масел высшего качества: сложных эфиров (Esters) и полиальфаолефинов (PAO) ведущих европейских производителей. Легировано лучшим из существующих на сегодняшний день пакетом присадок.

Возможности
Превосходит
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF (XA 20101) 1л - Синтетичне моторне масло

XADO Atomic Oil 0W-30 SL / CF - легкотекуче синтетичне моторне масло ультра класу. Створено на основі комплексу повністю синтетичних базових масел вищої якості: складних ефірів (Esters) і поліальфаолефінів (PAO) провідних європейських виробників. Леговано кращим з існуючих на сьогоднішній день пакетом присадок.

Можливості
Перевершує вимоги вищих американських (API SL / CF) і європейських (ACEA A3 / B3 / B4) класифікацій, специфікацій провідних виробників легкових автомобілів (BMW, MB, Porsche, VW).

Бездоганність, плавність ходу, легкість - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil. Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в області енерго-та ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Переваги
Забезпечує бездоганну роботу бензинових, газових і дизельних двигунів легкових автомобілів при всіх режимах експлуатації, незамінне для прихильників впевненого і динамічного стилю їзди
Ідеально підходить для сучасних багатоклапанних двигунів з наддувом, у тому числі з проміжним охолодженням повітря, що нагнітається
Особливо рекомендується для двигунів з подовженими інтервалами заміни масла, зберігає унікальні захисні властивості навіть в умовах «продовжених» інтервалів сервісного обслуговування (заміна масла через 30 000 км пробігу - VW 503.01)
Є кращим для двигунів американських автомобілів, у тому числі підвищеної прохідності, в яких використовуються легкотекучі масла (з малою високотемпературною в'язкістю SAE 30)
Володіє сильною адгезією, тобто на змащуваних деталях двигуна завжди залишається тонка захисна плівка масла, яка не стікає в картер
Завдяки своїй легкотекучості володіє чудовими енергозберігаючими властивостями і тому значно зменшує витрату палива
Навіть при найнижчих температурах (нижче - 35 ° С), дуже швидко надходить до всіх змащюваних деталей і робить запуск двигуна виключно легким
Точно підтримує оптимальний тиск в системі мастила
Тримає двигун в ідеальній чистоті

XADO Atomic Oil 0W-30 SL / CF виготовлено на основі комплексу повністю синтетичних базових масел вищої якості: складних ефірів (Esters) і поліальфаолефінів (PAO) провідних європейських виробників.

В'язкі властивості масла XADO Atomic Oil 0W-30 SL / CF забезпечують найлегший запуск навіть при дуже низьких температурах (нижче - 35 ° С) і надійне змащення двигуна при інтенсивних режимах роботи і високих температурах.

XADO Atomic Oil 0W-30 SL / CF значно перевершує вимоги вищих американських і європейських стандартів до моторних мастил для легкових автомобілів.

Тип
Синтетическое
Вязкость SAE
0W-30
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
нет
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A3/B4
Классификация API
CF, SL
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.5
Допуск Porsche
A40
Допуск Renault
RN0700, RN0710
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 505 00, VW 502 00, VW 503 01
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Моторное масло»
Показать все модели