Моторное масло XADO 0W-30 SL/CF XA 20301 5л


Нет в наличии
1459 грн.
Наличные:
1459 грн
Безнал:
1824 грн
Приватбанк:
1691 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO 0W-30 SL/CF XA 20301 5л - Синтетическое моторное масло

Объем: 5 л
Изготовлено на основе комплексных синтетических базовых масел, содержащих сложные эфиры - эстеры (esters) и полиальфаолефины.

XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF – легкотекучее синтетическое моторное масло ультра класса. Создано на основе комплекса полностью синтетических базовых масел высшего качества: сложных эфиров (Esters) и полиальфаолефинов (PAO) ведущих
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO 0W-30 SL/CF XA 20301 5л - Синтетичне моторне масло

Об'єм: 5 л
Виготовлено на основі комплексних синтетичних базових масел, що містять складні ефіри - естери (esters) і поліальфаолефіни.

XADO Atomic Oil 0W-30 SL / CF - легкотекуче синтетичне моторне масло ультра класу. Створено на основі комплексу повністю синтетичних базових масел вищої якості: складних ефірів (Esters) і поліальфаолефінів (PAO) провідних європейських виробників. Леговано кращим з існуючих на сьогоднішній день пакетом присадок.

Можливості
Перевершує вимоги вищих американських (API SL / CF) і європейських (ACEA A3 / B3 / B4) класифікацій, специфікацій провідних виробників легкових автомобілів (BMW, MB, Porsche, VW).

Бездоганність, плавність ходу, легкість - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil. Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в області енерго-та ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Переваги
Забезпечує бездоганну роботу бензинових, газових і дизельних двигунів легкових автомобілів при всіх режимах експлуатації, незамінне для прихильників впевненого і динамічного стилю їзди
Ідеально підходить для сучасних багатоклапанних двигунів з наддувом, у тому числі з проміжним охолодженням повітря, що нагнітається
Особливо рекомендується для двигунів з подовженими інтервалами заміни масла, зберігає унікальні захисні властивості навіть в умовах «продовжених» інтервалів сервісного обслуговування (заміна масла через 30 000 км пробігу - VW 503.01)
Є кращим для двигунів американських автомобілів, у тому числі підвищеної прохідності, в яких використовуються легкотекучі масла (з малою високотемпературною в'язкістю SAE 30)
Володіє сильною адгезією, тобто на змащуваних деталях двигуна завжди залишається тонка захисна плівка масла, яка не стікає в картер
Завдяки своїй легкотекучості володіє чудовими енергозберігаючими властивостями і тому значно зменшує витрату палива
Навіть при найнижчих температурах (нижче - 35 ° С), дуже швидко надходить до всіх змащюваних деталей і робить запуск двигуна виключно легким
Точно підтримує оптимальний тиск в системі мастила
Тримає двигун в ідеальній чистоті

XADO Atomic Oil 0W-30 SL / CF виготовлено на основі комплексу повністю синтетичних базових масел вищої якості: складних ефірів (Esters) і поліальфаолефінів (PAO) провідних європейських виробників.

В'язкі властивості масла XADO Atomic Oil 0W-30 SL / CF забезпечують найлегший запуск навіть при дуже низьких температурах (нижче - 35 ° С) і надійне змащення двигуна при інтенсивних режимах роботи і високих температурах.

XADO Atomic Oil 0W-30 SL / CF значно перевершує вимоги вищих американських і європейських стандартів до моторних мастил для легкових автомобілів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Моторное масло»
Показать все модели