Есть в наличии (1-2 дня)
529 грн.
Наличные:
529 грн
Безнал:
635 грн
Приватбанк:
669 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL DT-0312 - шуруповерт аккумуляторный

Напряжение питания: 18 В
Скорость вращения: 550 об/мин
Емкость аккумулятора: 1200 мАч
Аккумулятор: NiCd
Время заряда аккумулятора: 3 ч
Наличие реверса: да
Патрон: 1-10 мм
Диаметр сверления: сталь: 10 мм; дерево: 20 мм

Аккумуляторный шуруповерт DT-0312 не значительно отличается от собрата – аккумуляторного шуруповерта DT-0310. Если присмотреться к двум
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL DT-0312 - шуруповерт акумуляторний

Напруга живлення: 18 В
Швидкість обертання: 550 об./хв.
Ємність акумулятора: 1200 мАгод.
Акумулятор: NiCd
Час заряду акумулятора: 3 год
Наявність реверсу: так
Патрон: 1-10 мм
Діаметр свердління: сталь: 10 мм; дерево: 20 мм

Акумуляторний шуруповерт DT-0312 не суттєво відрізняється від побратима - акумуляторного шуруповерта DT-0310. Якщо придивитися до двох шуруповертів, то навіть неозброєним оком можна побачити відмінності в дизайні обох шуруповертів.
У моделі DT-0312 одне кріплення під біти і насадки розташоване у верхній частині шуруповерта. У той час як в моделі шуруповерта DT-0310 - два кріплення в нижній частині.
Момент затяжки в даній моделі шуруповерта становить 15 + 1. У даній моделі в порівнянні з DT-0310, збільшився момент затяжки, що б можна було оптимально підібрати собі режим роботи, що б уникнути злизування або надмірне поглиблення головки саморіза.
Шуруповерт відмінно підійде для монтажу / демонтажу різних конструкцій. Дану модель можна застосовувати в домашніх умовах, наприклад, коли ви вирішили зробити ремонт у себе вдома. Для виконання невеликих обсягів робіт без свердління достатньо і звичайної викрутки, але для виконання більшого обсягу робіт з метою економії часу, рекомендуємо скористатися шуруповертом INTERTOOL.
Акумуляторні шуруповерти працюють автономно і не вимагають підключення до побутової мережі, за винятком зарядки акумуляторної батареї. Якщо Вам необхідно виконати відносно великий обсяг робіт, то для економії часу можна додатково купити акумулятор DT-031210. Поки один працює, другий заряджається. Причому для повної зарядки акумулятора достатньо 3 годин.
Наявність швидкозатискного патрона спрощує і прискорює процес заміни бит і насадок. А також дозволяє швидко встановити свердла для свердління отворів невеликого діаметру. Акумуляторний шуруповерт DT-0312 - це ідеальний помічник, як вдома, так і на роботі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шуруповерт»
Показать все модели