Моторное масло XADO 10W-40 Diesel Truck XA 20110 1л


Нет в наличии
250 грн.
Наличные:
250 грн
Безнал:
300 грн
256 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO 10W-40 Diesel Truck XA 20110 1л - Полусинтетическое моторное масло

XADO Atomic Oil 10W-40 Diesel Truck — всесезонное полусинтетическое масло наивысшего класса для дизельных двигателей грузовых автомобилей. Изготовлено на основе базового масла технологии гидрокрекингового синтеза с очень высоким индексом вязкости, дополнено специальным пакетом активных присадок, разработанным для высоконагруженных дизельных двигателей.
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO 10W-40 Diesel Truck XA 20110 1л - Напівсинтетичне моторне масло

XADO Atomic Oil 10W-40 Diesel Truck - всесезонне напівсинтетичне масло найвищого класу для дизельних двигунів вантажних автомобілів. Виготовлено на основі базового масла технології гідрокрекінгового синтезу з дуже високим індексом в'язкості, доповнено спеціальним пакетом активних присадок, розробленим для високонавантажених дизельних двигунів.

Можливості
За своїми характеристиками перевершує вимоги самої суворої європейській специфікації ACEA Е4 і вимоги провідних автовиробників MB 229.5, VDS -3, MAN 3277 до мастил для двигунів UHPD (Ultra High Performance Diesel).

Ресурс двигуна, надійність, потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil. Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в області енерго- і ресурсозбереження та підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Переваги
Забезпечує надійну роботу двигунів великовантажних автомобілів у всіх режимах експлуатації, в тому числі при максимальних швидкостях і навантаженнях, а також поїздках на далекі відстані
Особливо рекомендується для автомобілів, що спеціалізуються на міжнародних перевезеннях: магістральних автобусів і тягачів далекого прямування
Володіє унікальним запасом експлуатаційних властивостей і забезпечує надпродовження терміну заміни (більше 120 000 км, МВ 228.5)
За рахунок особливо високого лужного числа (TBN> 15.0) забезпечує надійний захист двигуна навіть при використанні палива з підвищеним вмістом сірки
Підтримує двигун в ідеальному стані і істотно знижує витрати на його технічне обслуговування
Забезпечує повне згоряння палива, істотно зменшуючи шкідливі викиди в ватмосферу
Завдяки вмісту ревіталізанта виключно захищає двигун і турбонагнітач від зносу і стінки циліндра від «полірування», продовжуючи термін служби двигуна в 2-3 рази
Базове масло XADO Atomic Oil 10W-40 Diesel Truck виготовлено з високоякісних вуглеводнів нафти родовищ шельфу Північного моря з використанням технології гидрокрекінгового синтезу (НС).

В'язкість XADO Atomic Oil 10W-40 Diesel Truck забезпечує легкий пуск при дуже низьких температурах і надійний захист від перегріву і зносу в інтенсивних режимах роботи.

XADO Atomic Oil 10W-40 Diesel Truck перевершує вимоги самої суворої європейській специфікації ACEA Е4 до мастил для двигунів UHPD (Ultra High Performance Diesel) і рекомендовано до використання в двигунах Euro 3 (підвищена екологічна безпека).

Тип
Полусинтетическое
Вязкость SAE
10W-40
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный турбированный, дизельный
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
нет
По типу применения
грузовые авто
Классификация ACEA
E7, E4
Классификация API
CF, CF-4, CG-4, CH-4, CI-4
Допуск DAF
DAF HP-2
Допуск MAN
MAN M 3277
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 228.5
Допуск MTU
MTU Type 3
Допуск Renault
RXD, RLD-2
Допуск Volvo
VDS-3
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Моторное масло»
Показать все модели