Нет в наличии
2185 грн.
Наличные:
2185 грн
Безнал:
2622 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL WT-0318 - шуруповерт аккумуляторный

Напряжение питания: 18 В
Скорость вращения: 0-400, 0-1150 об/мин
Емкость аккумулятора: 1200 мАч
Аккумулятор: NiCd
Время заряда аккумулятора: 1 ч
Наличие реверса: да
Патрон: 1-10 мм
Диаметр сверления: сталь: 10 мм; дерево: 25 мм

Модель шуруповерта STORM WT-0318 отличает современный и эргономичный дизайн. Шуруповерт выполнен из качественных материалов.
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL WT-0318 - шуруповерт акумуляторний

Напруга живлення: 18 В
Швидкість обертання: 0-400, 0-1150 об/хв
Ємність акумулятора: 1200 мАгод
Акумулятор: NiCd
Час заряду акумулятора: 1 год
Наявність реверсу: так
Патрон: 1-10 мм
Діаметр свердління: сталь: 10 мм; дерево: 25 мм

Модель шуруповерта STORM WT-0318 відрізняє сучасний і ергономічний дизайн. Шуруповерт виконаний з якісних матеріалів. Рукоятка додатково покрита гумовою накладкою, що максимально комфортно дозволяє оператору її обхоплювати і перешкоджає проковзуанню рук.
Для виконання багатьох видів робіт, а також для роботи з різними видами матеріалів WT-0318 має регулювання крутного моменту. Більш того, з можливістю регулювання частоти обертання, яка встановлюється (залежно від положення перемикача швидкості) 0-400 об/хв і 0-1150 об/хв також можна працювати з різними матеріалами. Таким шуруповертом можна і ефективно свердлити! А наявність швидкозатискного патрона полегшує процес монтажу свердла або викруткової насадки.
У верхній частині корпуса існує перемикач, який власне і контролює максимальну частоту обертання при кнопці пуску. Кнопка пуску може фіксуватися, якщо перемістити повзунок реверсу в центральне положення. Реверс в даній моделі теж присутній і ця функція дуже зручна для виконання безлічі робіт. Функція реверсу тут потрібна хоча б тому, що вона виправдовує саму назва інструменту. Адже основне призначення шуруповерта це не тільки вкручування, а й відкручування деталей кріплення.
Приємним бонусом до покупки даного інструменту стане додатковий Ni-Cd акумулятор до шуруповерту WT-0318. Ємність акумулятора становить 1200 мАгод. В комплекті також йде зарядний пристрій, який здатний повністю зарядити акумулятор, що сів, всього за 1 годину.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шуруповерт»
Показать все модели