Есть в наличии (1-2 дня)
1479 грн.
Наличные:
1479 грн
Безнал:
1775 грн
Приватбанк:
1785 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL WT-0322 - шуруповерт аккумуляторный

Напряжение питания: 12 В
Скорость вращения: 0-400 / 0-1200 об/мин
Крутящий момент: 14 Нм
Емкость аккумулятора: 1300 мАч
Время заряда аккумулятора: 1 ч
Наличие реверса: есть
Регулятор момента: 18+1 Нм
Патрон: 1-10 мм
Тип патрона: самозажимной
Количество скоростей: 2
LED-подсветка: есть
Комплектация: запасная Li-Ion батарея; зарядное устройство
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL WT-0322 - шуруповерт акумуляторний

Напруга живлення: 12 В
Швидкість обертання: 0-400 / 0-1200 об/хв
Крутний момент: 14 Нм
Ємність акумулятора: 1300 мАг
Час заряду акумулятора: 1 год
Наявність реверсу: є
Регулятор моменти: 18 + 1 Нм
Патрон: 1-10 мм
Тип патрона: самозатискний
Кількість швидкостей: 2
LED-підсвітка: є
Комплектація: запасна Li-Ion батарея; зарядний пристрій
Вага: 1 кг

Ергономічний дизайн, сучасні матеріали, Li-Ion акумулятор, запасна батарея - це лише мала частина переваг шуруповерта WT-0322. Це перша модель шуруповерта з Li-Ion акумулятором.
 
За своїми габаритними розмірами ця модель трохи менша за інші з асортименту акумуляторних шуруповертів INTERTOOL. WT-0322 вигідно відрізняє на тлі інших маленький акумулятор олівцевого типу. Ємність у цього акумулятора - 1300 мАг. Причому в комплекті є такий же додатковий акумулятор.
 
На рукоятці розташовані додаткові гумові вставки. Це перешкоджає проковзування рук під час роботи. Дуже зручна кнопка включення, яка щільно прилягає до корпусу редуктора. Біля самої кнопки включення розташований повзунок перемикання напрямку руху патрону (реверс). Причому, якщо розташувати цей повзунок по центру, то кнопка включення зафіксується.
 
Над кнопкою включення розмістився яскравий світлодіод. Він допомагає в мало освітлених ділянках і в місцях з недостатньою видимістю підсвічувати робочу зону. З кожним включенням шуруповерта загоряється світлодіодне підсвічування. Воно, звичайно ж, садить акумулятор, але дозволяє працювати шуруповертом навіть вночі.
 
Патрон шуруповерта з розмірністю 0.8-10 мм дозволяє проводити найточніші роботи з свердління отворів. Тут використовується самозатискний патрон, який дозволяє швидко міняти оснащення. У більшості випадків і в багатьох шуруповертах використовується саме самозатискний патрон, саме завдяки швидкості кріплення оснащення.
 
Щоб оптимально вибрати режим свердління або закручування самореза шуруповерт оснащується регулятором крутного моменту, який має 18 + 1 положення. Максимальний крутний момент становить 14 Нм. Такий крутний момент дозволяє не тільки закручувати і відкручувати, а й свердлити отвір в дереві, пластиці, металі.
 
Акумуляторний шуруповерт отримав два Li-Ion акумулятори. Поки один заряджається, ви працюєте з іншим. Причому на повну зарядку однієї батареї піде 1:00. Li-Ion акумуляторна батарея не має "ефекту пам'яті" (у чому її великий плюс), тому можна заряджати батарею в будь-який момент часу не дивлячись на рівень зарядки. Ефектом пам'яті є у Ni-Cd акумуляторів, але при правильній експлуатації вони прослужать вам не менше Li-Ion акумуляторів.
 
Шуруповерт, два акумулятора, зарядний пристрій, керівництво користувача - все це укомплектовано в пластиковий кейс для зберігання і транспортування інструменту.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шуруповерт»
Показать все модели