Моторное масло XADO Atomic Oil City Line 10W-40 SL/CI-4 (XA 20012) 0,5л


Есть в наличии (1-2 дня)
95 грн.
Наличные:
95 грн
Безнал:
114 грн
97 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO Atomic Oil City Line 10W-40 SL/CI-4 (XA 20012) 0,5л - Минеральное моторное масло

XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 City Line — всесезонное минеральное моторное масло с эксплуатационными качествами полусинтетического масла.

Создано на комплексной базовой основе, которая включает рафинированные минеральные масла и масла гидрокрекингового синтеза (НС). Легировано лучшим пакетом присадок.

Возможности
По своим
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO Atomic Oil City Line 10W-40 SL/CI-4 (XA 20012) 0,5л - Мінеральне моторне масло

XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 City Line - всесезонна мінеральна моторна олива з експлуатаційними якостями напівсинтетичного масла.

Створено на комплексній базовій основі, яка включає рафіновані мінеральні масла та олії гідрокрекінгового синтезу (НС). Леговано кращим пакетом присадок.

Можливості
За своїми характеристиками перевершує вимоги вищих американських (API SL / CI-4), європейських (ACEA A3 / В3 / Е3 / E5) і міжнародних (Global DHD 1) стандартів, а також специфікацій провідних автовиробників (MB, VW, Volvo, MAN, Renault).

Економічність, безвідмовність, потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в області енерго- і ресурсозбереження та підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Переваги
Універсально для бензинових, газових і дизельних двигунів всіх типів, у тому числі багатоклапанних, обладнаних турбонагнітачем, каталізатором відпрацьованих газів
Забезпечує надійний захист двигунів з міським режимом експлуатації і в тривалих навантажених поїздках по трасі і спеціально рекомендується для змішаних автопарків (легкові і вантажні автомобілі)
Має розширений температурний діапазон застосування в порівнянні з традиційним мінеральним маслом SAE 15W-40. Гарантує легкість «холодного» пуску при температурах нижче -25 ° C
Більш ніж на 25% перевершує вимоги європейських специфікацій (ACEA A3 / B3 / E5) за рівнем втрат на випаровуваність, що гарантує особливо малі витрати масла на чад
Ідеально підходить для двигунів з системою рециркуляції відпрацьованих газів (ERG) і рекомендується для двигунів Euro 3 (Euro 2)
Зберігає стабільні захисні властивості (НЕ розріджується і не загусає), застосовується в двигунах з подоженими термінами заміни (45 тис. Км, VDS-2)
В'язкі властивості XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 City Line забезпечують більш легкий пуск в порівнянні з традиційними мінеральними маслами при низьких температурах (нижче -25 ° C) і надійний захист від перегріву і зносу при тривалих поїздках на великій швидкості по трасі
Базове масло XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 City Line виготовлено з високоякісних вуглеводнів нафти родовищ шельфу Північного моря. Базове масло комплексне, включає рафіновані мінеральні масла та олії гідрокрекінгового синтезу (НС).

XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 City Line перевершує вищі американські та європейські вимоги до мастил для двигунів легкових і вантажних автомобілів.

Тип
Минеральное
Вязкость SAE
10W-40
Объем
0.5 (л)
Двигатель
дизельный, газ, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
нет
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
E5, E3, A3/B3
Классификация API
CF, CF-4, CG-4, CH-4, CI-4, SL
Классификация Global
DHD-1
Допуск Cummins
CES 20078, CES 20077, CES 20076, CES 20072, CES 20071
Допуск Mack
MACK EO-M PLUS
Допуск MAN
MAN M 3275
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 228.3, МВ 229.1
Допуск Renault
RLD, RVI
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 505 00, VW 501 01
Допуск Volvo
VDS-2
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Моторное масло»
Показать все модели