Моторное масло XADO 10W-40 SL/CI-4 City Line XA 20212 4л


Нет в наличии
630 грн.
Наличные:
630 грн
Безнал:
756 грн
Приватбанк:
646 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO 10W-40 SL/CI-4 City Line XA 20212 4л - Минеральное моторное масло

XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 City Line — всесезонное минеральное моторное масло с эксплуатационными качествами полусинтетического масла.

Создано на комплексной базовой основе, которая включает рафинированные минеральные масла и масла гидрокрекингового синтеза (НС). Легировано лучшим пакетом присадок.

Возможности
По своим характеристикам
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO 10W-40 SL / CI-4 City Line XA 20212 4л - Мінеральне моторне масло

XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 City Line - всесезонна мінеральна моторна олива з експлуатаційними якостями напівсинтетичного масла.

Створено на комплексній базовій основі, яка включає рафіновані мінеральні масла та олії гідрокрекінгового синтезу (НС). Леговано кращим пакетом присадок.

Можливості
За своїми характеристиками перевершує вимоги вищих американських (API SL / CI-4), європейських (ACEA A3 / В3 / Е3 / E5) і міжнародних (Global DHD 1) стандартів, а також специфікацій провідних автовиробників (MB, VW, Volvo, MAN, Renault).

Економічність, безвідмовність, потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в області енерго- і ресурсозбереження та підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Переваги
Універсально для бензинових, газових і дизельних двигунів всіх типів, у тому числі багатоклапанних, обладнаних турбонагнітачем, каталізатором відпрацьованих газів
Забезпечує надійний захист двигунів з міським режимом експлуатації і в тривалих навантажених поїздках по трасі і спеціально рекомендується для змішаних автопарків (легкові і вантажні автомобілі)
Має розширений температурний діапазон застосування в порівнянні з традиційним мінеральним маслом SAE 15W-40. Гарантує легкість «холодного» пуску при температурах нижче -25 ° C
Більш ніж на 25% перевершує вимоги європейських специфікацій (ACEA A3 / B3 / E5) за рівнем втрат на випаровуваність, що гарантує особливо малі витрати масла на чад
Ідеально підходить для двигунів з системою рециркуляції відпрацьованих газів (ERG) і рекомендується для двигунів Euro 3 (Euro 2)
Зберігає стабільні захисні властивості (НЕ розріджується і не загусає), застосовується в двигунах з подоженими термінами заміни (45 тис. Км, VDS-2)
В'язкі властивості XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 City Line забезпечують більш легкий пуск в порівнянні з традиційними мінеральними маслами при низьких температурах (нижче -25 ° C) і надійний захист від перегріву і зносу при тривалих поїздках на великій швидкості по трасі
Базове масло XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 City Line виготовлено з високоякісних вуглеводнів нафти родовищ шельфу Північного моря. Базове масло комплексне, включає рафіновані мінеральні масла та олії гідрокрекінгового синтезу (НС).

XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 City Line перевершує вищі американські та європейські вимоги до мастил для двигунів легкових і вантажних автомобілів.

Тип
Минеральное, HC - гидрокрекинг
Вязкость SAE
10W-40
Объем
4 (л)
Двигатель
дизельный турбированный, бензиновый турбированный, газ, дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
нет
По типу применения
грузовые авто, легковые авто
Классификация ACEA
E5, E3, A3/B3
Классификация API
CF-4, CG-4, CH-4, CI-4, CF, SL
Классификация Global
DHD-1
Классификация ЕВРО
ЕВРО-3, ЕВРО-2
Допуск Cummins
CES 20078, CES 20077, CES 20076, CES 20072, CES 20071
Допуск Mack
MACK EO-M PLUS
Допуск MAN
MAN 3275
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 228.3, МВ 229.1
Допуск Renault
RLD, RVI
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 501 01, VW 505 00
Допуск Volvo
VDS-2
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Моторное масло»
Показать все модели