Моторное масло XADO 15W-40 CI-4 Diesel XA 20214 4л


Нет в наличии
530 грн.
Наличные:
530 грн
Безнал:
636 грн
Кредит ПУМБ:
641 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

XADO 15W-40 CI-4 Diesel XA 20214 4л - Минеральное моторное масло

Объем: 4 л
XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel – всесезонное моторное масло высшего класса для дизельных двигателей грузовых и легковых автомобилей.

Его превосходные эксплуатационные свойства обеспечены комплексной рафинированной минеральной базовой основой и лучшим из существующих на сегодняшний день специально разработанным пакетом присадок.
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO 15W-40 CI-4 Diesel XA 20214 4л - Мінеральне моторне масло

Об'єм: 4 л
XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel - всесезонна моторна олія вищого класу для дизельних двигунів вантажних і легкових автомобілів.

Його чудові експлуатаційні властивості забезпечені комплексною рафінованою мінеральною базовою основою і кращим з існуючих на сьогоднішній день спеціально розробленим пакетом присадок.

Можливості
За своїми характеристиками перевершує вимоги вищих американських (API CI-4), європейських (ACEA В3 / В4 / Е3 / E5) і міжнародних (Global DHD-1) стандартів, а також специфікацій провідних автовиробників (Volvo, MB, MAN, Renault).

Потужність, надійність, економічність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil.
Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в області енерго- та ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Переваги
Забезпечує вищий ступінь надійності дизельних двигунів при всіх режимах експлуатації
Застосовується універсально для всіх типів дизельних двигунів вантажних і легкових автомобілів, спеціальної наземної техніки
Ідеально підходить для дизельних двигунів з системою рециркуляції відпрацьованих газів (ERG) та особливо рекомендується для дизельних двигунів Euro-3 (Euro-2)
Продовжує термін служби двигуна і знижує витрати на його технічне обслуговування
Виключно захищає турбонагнітач
Володіє унікальним запасом експлуатаційних властивостей і забезпечує інтервали заміни до 100 000 км в двигунах Euro-3
Надійно захищає двигун при роботі на високосірчастому паливі (вміст сірки до 0,5 відсотків)
Тримає двигун в чистоті, нейтралізує забруднення моторного масла сажею
Екологічно, зменшує шкідливі викиди в атмосферу
XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel виготовлено на основі комплексних рафінованих мінеральних базових масел з нафти родовищ шельфу Північного моря.

В'язкість масла XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel забезпечують легкий запуск при низьких температурах і надійне змащення двигуна при інтенсивних режимах роботи і високих температурах.

XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel перевершує вимоги вищих американських і європейських стандартів до моторних мастил для дизельних двигунів вантажних і легкових автомобілів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Моторное масло»
Показать все модели