Моторное масло XADO 15W-40 SL/CI-4 XA 20313 5л


Нет в наличии
690 грн.
Наличные:
690 грн
Безнал:
828 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

XADO 15W-40 SL/CI-4 XA 20313 5л - Минеральное моторное масло

Объем: 5 л
XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4 — всесезонное моторное масло, лучшее из существующих на сегодня минеральных масел.
Его высокие эксплуатационные свойства обеспечивают оптимальный баланс между лучшей высокоочищенной комплексной минеральной базовой основой и современным пакетом присадок.

Возможности
По своим характеристикам ХАДО Atomic Oil 15W-40
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO 15W-40 SL / CI-4 XA 20313 5л - Мінеральне моторне масло

Об'єм: 5 л
XADO Atomic Oil 15W-40 SL / CI-4 - всесезонне моторне масло, найкраще з існуючих на сьогодні мінеральних масел.
Його високі експлуатаційні властивості забезпечують оптимальний баланс між кращою високоочищеною комплексною мінеральною базовою основою і сучасним пакетом присадок.

Можливості
За своїми характеристиками ХАДО Atomic Oil 15W-40 SL / CI-4 не тільки відповідає всім експлуатаційним вимогам, які висуваються до мінеральних масел, а й перевершує багато синтетичні масла!

Компресія, потужність, економічність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil.
Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в області енерго- та ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Переваги
Універсально в застосуванні і надійно захищає різні двигуни легкових і вантажних автомобілів
Особливо ефективно при всесезонному використанні для дизельних двигунів, в тому числі з системою рециркуляції вихлопних газів
В'язкість 40 говорить про те, що олія буде прекрасно підтримувати тиск в масляній системі навіть при високих температурах
Рекомендується для навантажених автомобілів
За рахунок дії ревіталізанта значно підвищує надійність роботи двигуна, особливо в напружених режимах. Незамінне для дизельних двигунів
Зберігає оптимальну текучість навіть після 30 000 км пробігу
Стабільно до окислення, не утворює відкладень і протягом всього інтервалу роботи зберігає всі необхідні властивості
З успіхом справляється з сажею в маслі і захищає агрегати турбонаддува
Завдяки унікальним ресурсозберігаючим властивостям ревіталізанта XADO Atomic Oil 15W-40 SL / CI-4 значно продовжує ресурс двигуна як нового автомобіля, так і автомобіля з пробігом
Базове масло для XADO Atomic Oil 15W-40 SL / CI-4 виготовлено з високоякісних вуглеводнів нафти родовищ шельфу Північного моря.

В'язкість масла XADO Atomic Oil 15W-40 SL / CI-4 забезпечує легкий запуск при низьких температурах і надійний захист від перегріву при нормальних та інтенсивних режимах роботи.

XADO Atomic Oil 15W-40 SL / CI-4 перевершує вимоги вищих американських і європейських специфікацій до моторних мастил для легкових і вантажних автомобілів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    З 2003 року користуюсь цим мастилом.Авто VW Passat B-3 1.8 RP.1991рік.Пробіг 400000км.Авто активно використовую по бездоріжжю та при великих навантаженнях,а йому все байдуже.Притому що ще неразу не бачив ремонтів,тягне як молодий.Рекомендую саме це мастило всім власникам старенького коня!

    Геннадій, 20.01.2016

Другие модели марки «XADO» в категории «Моторное масло»
Показать все модели