Трансмиссионное масло XADO ATF III/IV/V XA 28529 20л


Нет в наличии
4199 грн.
Наличные:
4199 грн
Безнал:
5039 грн
Приватбанк:
5654 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO ATF III/IV/V XA 28529 20л - Cинтетическое масло для автоматических трансмиссий

Объем: 20 л
Разработано для автоматических КПП современных (после 2003 года выпуска) автомобилей ведущих мировых производителей (General Motors, Ford, Chrysler, BMW, Toyota,Nissan, Mitsubishi и др.)

Отличительной особенностью масла является универсальность его применения для обеспечения максимальной надежности современных автоматических
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO ATF III / IV / V XA 28529 20л - Cинтетичне масло для автоматичних трансмісій

Об'єм: 20 л
Розроблено для автоматичних КПП сучасних (після 2003 року випуску) автомобілів провідних світових виробників (General Motors, Ford, Chrysler, BMW, Toyota, Nissan, Mitsubishi та ін.)

Відмінною особливістю масла є універсальність його застосування для забезпечення максимальної надійності сучасних автоматичних коробок зміни передач (АКПП) американських, європейських, японських і азіатських автовиробників.

Масло містить атомарний ревіталізант, компенсує поточний знос деталей і забезпечує максимальний термін служби АКПП.

Можливості
Довговічність, комфортність, плавність перемикання передач завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil. Застосування ревіталізанта визнано перспективним напрямком в області енерго- та ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Базове масло для XADO Atomic Oil ATF III / IV / V виготовлено з повністю синтетичних компонентів, що відрізняються дуже високою термічною і хімічною стабільністю, що забезпечує його максимальний термін служби.

XADO Atomic Oil ATF III / IV / V завдяки відмінній плинності забезпечує комфортне перемикання передач відразу ж після холодного пуску. Відрізняється високим індексом в'язкості (VI = 171), надійно змащує (без зменшення товщини шару мастила) деталі АКПП в високотемпературних умовах і мінімізує гідродинамічні втрати при низьких температурах.

Масло XADO Atomic Oil ATF III / IV / V спеціально забарвлене в червоний колір.
Сумісно з маслами для автоматичних трансмісій (Dexron, Mercon).
Не рекомендується для автоматичних трансмісій легкових автомобілів Ford, Mazda, Toyota і Volvo випуску до 1980 р, в яких використовується ATF Type F (G).
Не рекомендується для CVT - трансмісій.
Відповідно до припису виробника автомобіля може використовуватися в гідросистемах підсилювача керма, механічних коробках передач.

Переваги
Завдяки стабільним фрикційним властивостям гарантує виняткову легкість і плавність перемикання передач як у нового масла навіть при продовженні терміну експлуатації
Володіє поліпшеними характеристиками і ідеально підходить для сучасних АККП, складних в конструкційному плані та використовують малі обсяги масла
Підвищує чіткість роботи коробок зміни передач і гідросистем, забезпечуючи комфортне управління
Є маслом довгого життя і може використовуватися для АКПП з одноразовою заливкою на весь період експлуатації.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели