Размораживатель замков Domo XD 10086 150мл


Есть в наличии
57 грн.
Наличные:
57 грн
Безнал:
68 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Domo XD 10086 150мл - Размораживатель со смазкой для замков

Размораживатель замков Domo XD 10086 150мл – средство, основное назначение которого в обеспечении стабильности работы замков путем их разморозки при отрицательных температурах окружающей среды и условиях повышенной влажности.
Размораживатель в своем составе содержит очищающие, ледорастворяющие свойства. Отличается быстродействием и простотой в эксплуатации.
Средство
Читать полностью
Технічні параметри:

Domo XD 10086 150мл - Размораживатель з мастилом для замків

Розморожувач замків Domo XD 10086 150мл - засіб, основне призначення якого в забезпеченні стабільності роботи замків шляхом їх розморожування при негативних температурах навколишнього середовища і умов підвищеної вологості. Розморожувач в своєму складі містить очищаючі, льодорозчинні властивості. Відрізняється швидкодією і простотою в експлуатації.
Засіб добре розчиняє лід, виштовхує воду, також засіб має гарні змащувальні властивості, завдяки яким забезпечує стабільність роботи замка, запобігає його блокуванню.
Незаперечною перевагою також є те, що розморожувач запобігає утворенню корозії, сприяє продовженню терміну корисного використання замка.
Даний засіб має універсальне застосування. Розморожувач можна використовувати як для автомобільних замків, так і для побутових.
Спосіб застосування засобу: насадку розморожувача потрібно помістити в личинку замка, надавив на сам балончик протягом пари секунд. Після чого засіб почне свою активну дію і через 30-60 секунд замок можна буде вже відкривати.
Розморожувач невеликої, компактної форми, відрізняється економічністю використання.

Вид
Аэрозоль
Объем (мл)
150
Бренд
Domo

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Domo» в категории «Размораживатель замков»
Показать все модели