Нет в наличии
2349 грн.
Наличные:
2349 грн
Безнал:
2819 грн
Приватбанк:
2799 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL DT-1504 - минимойка для авто

Мойка DT-1504 – это мощный водяной очиститель высокого давления, который поможет вам помыть – машину, лодку, мотоцикл, тротуар, стены дома и т.д. Отличительной особенностью этой мойки является то, что она может производить забор воды из резервуаров и не требует обязательного подключения к водопроводу. Несмотря на небольшой размер, насос очистителя создает внушительное давление с регулировкой от 75 до
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL DT-1504 - мінімийка для авто

Мийка DT-1504 - це потужний водяний очищувач високого тиску, який допоможе вам помити - машину, човен, мотоцикл, тротуар, стіни будинку і т.д. Відмінною особливістю цієї мийки є те, що вона може здійснювати забір води з резервуарів і не вимагає обов'язкового підключення до водопроводу. Незважаючи на невеликий розмір, насос очищувача створює значний тиск з регулюванням від 75 до 135 бар, подає воду зі швидкістю 384 літри на годину, причому воду можна використовувати з температурою до 50°C. Потужність електродвигуна, який приводить в дію триплунжерний насос мийки - 1500 Вт
 
При використанні очищувача, особливо при заборі води з резервуару, рекомендується застосовувати водяний фільтр грубої очистки.

Мийка INTERTOOL DT-1504 - це невеликий, але при цьому потужний очищувач високого тиску. У побутових умовах вона допоможе вирішити безліч завдань. При очищенні автомобіля використання додаткової ємності для миючого засобу, не тільки заощадить ваш час, але і запобіжить небажаним мікроподряпинам, які виникають при митті щіткою або мочалкою. Шланг довжиною 5 метрів дозволить вільно рухатися під час очистки, а вам не потрібно постійно тягнути мийку за собою.
Купуючи INTERTOOL DT-1504, ви отримуєте потужну, легку і мобільну мийку здатну виконати цілий комплекс завдань з очищення.

Комплектація очищувача високого тиску.
У стандартний комплект поставки входить:
- очисник з мережевим кабелем;
- швидкознімний з'єднувач в зборі;
- шланг високого тиску довжиною 5 метрів;
- пістолет з рукояткою і запобіжником;
- насадка поворотна;
- насадка з розпилювачем;
- ємність для миючого засобу;
- штир для чистки;
- інструкція та гарантійний талон.

Давление
135 (бар)
Производительность
384 (л/час)
Материал корпуса насоса
метал
Шланг (м)
5
Дополнительно
шланг высокого давления, емкость для химии
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Минимойка»
Показать все модели