Подкатной домкрат INTERTOOL GT0109


Заканчивается
1109 грн.
Наличные:
1109 грн
Безнал:
1386 грн
Приватбанк:
1449 грн. Купить
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL GT0109 - домкрат

Тип: домкрат гидравлический, подкатной
Высота подъема: 135-385 мм
Грузоподъемность: 2 т

Подкатной домкрат GT0109 - предназначен для работы с легковыми авто и грузами, не превышающими вес 2т. Высота подхвата составляет 135 мм, а максимальная высота подъема равна 385 мм. Подкатные домкраты часто используются в шиномонтажных и авторемонтных мастерских.
Они удобны для перемещения - на четырех
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL GT0109 - домкрат

Тип: домкрат гідравлічний, підкатний
Висота підйому: 135-385 мм
Вантажопідйомність: 2 т

Підкатний домкрат GT0109 - призначений для роботи з легковими авто та вантажами, що не перевищують вагу 2т. Висота підхоплення становить 135 мм, а максимальна висота підйому дорівнює 385 мм. Підкатні домкрати часто використовуються в шиномонтажних та авторемонтних майстернях.
Вони зручні для переміщення - на чотирьох колесах, два з яких, повертаються. Місця встановлення домкрату вказані в інструкції автомобіля. Домкрат повинен стояти на рівній твердій поверхні. В іншому випадку він може перекинутися. Колеса автомобіля потрібно загальмувати і підставити під них упори. Домкрат приводиться в дію обгумованою рукояткою накачування, яка йде в комплекті. Для того щоб підняти вантаж, необхідно закріпити рукоятку і закрити запірний вентиль, обертаючи рукоятку за годинниковою стрілкою. Гідравлічні домкрати піднімають вантаж на нетривалий час, оскільки під дією вантажу, робоча рідина повільно перетікає через ущільнювальні кільця і домкрат опускається вниз. Для утримання вантажу в піднятому стані та забезпечення безпеки потрібно використовувати підставки під машину. Для того щоб опустити вантаж необхідно повернути рукоятку проти годинникової стрілки. Домкрат для зберігання і транспортування поставляється в пластиковому футлярі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Поднимет ли он Toyota Land Cruiser 100 2005 года выпуска, в основном для переобувки летней резины на зимнюю и наоборот? Спасибо.

    Александр, 27.11.2014

    Да, этого будет достаточно !

    Ответ специалиста

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Домкрат»
Показать все модели