Пневмо-гидравл. домкрат INTERTOOL GT0200


Есть в наличии (1-2 дня)
2859 грн.
Наличные:
2859 грн
Безнал:
3573 грн
Приватбанк:
3007 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL GT0200 - комплект гидравлических распорок

Тип: гидравлические распорки
Максимальная нагрузка: 4 т

Комплект гидравлических распорок INTERTOOL GT0200 предназначен для ремонтно-кузовных работ, а также рихтовочных работ на автомобилях. Гидравлические распорки обеспечивают возможность подъема и фиксации кузова авто, устранения перекосов проемов кузова. Они используются при ремонте деформированных автомобилей на станциях
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL GT0200 - комплект гідравлічних розпорок

Тип: гідравлічні розпорки
Максимальне навантаження: 4 т

Комплект гідравлічних розпорок INTERTOOL GT0200 призначений для ремонтно-кузовних робіт, а також рихтувальних робіт на автомобілях. Гідравлічні розпорки забезпечують можливість підйому і фіксації кузова авто, усунення перекосів прорізів кузова. Вони використовуються при ремонті деформованих автомобілів на станціях технічного обслуговування, в автосервісах.
Крім того, розпорки гідравлічні дозволяють фіксувати нерухомі конструкції, зокрема, віконні або дверні прорізи. Вони також дозволяють піднімати бетонні або інші важкі блоки, наприклад, при розгрібанні завалів у зруйнованих будівлях.
Комплект гідравлічних розпорок INTERTOOL GT0200 гарантує стабільний підйом. Міцний, точний, безпечний у використанні, даний набір забезпечує надійне утримання кожного кроку.
Комплект гідравлічних розпорок INTERTOOL GT0200 розрахований на максимальне навантаження 4 тонни. До складу даного комплекту входить гідравлічна помпа - насос, за допомогою якого виконується розтяжка і рихтування конструкцій з металу і кузовів автомобілів. Крім того, в набір INTERTOOL GT0200 входить гідравлічний клин (пристрій, призначений для підйому важкого устаткування при мінімальному зазорі), гідравлічні розпірки, комплект насадок і ін.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Домкрат»
Показать все модели