Инструмент для резки и оприсовки INTERTOOL GT0705


Есть в наличии (1-2 дня)
9977 грн.
Наличные:
9977 грн
Безнал:
11973 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL GT0705 - пресс гидравлический

Тип: пресс гидравлический
Максимальная нагрузка: 20 т

Гидравлический пресс GT0705 позволяет выполнять разборку и сборку узлов, которая требует запрессовки и выпрессовки деталей, а также гибку и правку. Ориентирован на использование в автомобильной сфере. Пресс INTERTOOL GT0705 можно использовать в ремонте ходовой части автомобиля, для замены подшипников, втулок, сайлентблоков подвески,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL GT0705 - прес гідравлічний

Тип: прес гідравлічний
Максимальне навантаження: 20 т

Гідравлічний прес GT0705 дозволяє виконувати розбирання і складання вузлів, яке вимагає запресовування і випресовування деталей, а також згинання та правку. Орієнтований на використання в автомобільній сфері. Прес INTERTOOL GT0705 можна використовувати в ремонті ходової частини автомобіля, для заміни підшипників, втулок, сайлентблокыв підвіски, а також операцій калібрування, дрібного штампування, прошивки та ін. Дана модель використовується в автомайстерень, на СТО. Крім того, багато автолюбителів купують прес GT0705 в гаражі.
Гідравлічний прес GT0705 виконаний у вигляді основи з закріпленими на ній двома стійками. Між верхньою та нижньою стійками знаходиться середня поперечка. Її розташування може регулюватися - це забезпечує можливість установки різних за висотою заготовок. На верхній поперечині закріплений спеціальний циліндр. А збоку преса розташований масляний насос. Гідравлічний прес GT0705 приводиться в дію натисканням на ручку насоса, після чого масло по шлангу потрапляє в циліндр. Тиск, який створюється при цьому, активізує шток. В свою чергу, шток впливає на заготовку, що знаходиться на середній поперечці. Заготівку можна пресувати або витримувати під тиском.
Гідравлічний прес INTERTOOL GT0705 розрахований на максимальне навантаження 20 тонн. Дана модель відрізняється надійністю і простотою в управлінні.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Специальный инструмент»
Показать все модели