Есть в наличии
75 грн.
Наличные:
75 грн
Безнал:
90 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL BX-9009 - Чехол для инструмента

Когда у мастера накапливается множество гаечных ключей, возникает вопрос об организованном и удобно их хранении. Чехол INTERTOOL BX-9009 на 14 карманов поможет разместить ключи, а также удобно, хранить и транспортировать. Данный чехол предназначен для комбинированных, рожковых, накидных, разрезных и других модификаций гаечных ключей.
Чехол изготовлен из полиэстера плотностью 600 ден, который
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL BX-9009 - Чохол для інтструменту

Коли у майстра накопичується безліч гайкових ключів, виникає питання про організоване і зручне їх зберігання. Чохол INTERTOOL BX-9009 на 14 кишень допоможе розмістити ключі, а також зручно, зберігати і транспортувати. Даний чохол призначений для комбінованих, ріжкових, накидних, розрізних і інших модифікацій гайкових ключів.
Чохол виготовлений з поліестеру щільністю 600 ден, який має високу міцність, водовідштовхувальні властивості, а також стійкістю до агресивних атмосферних факторів. Чохол зшитий добротно і якісно, ​​всі рядки виконані акуратно, нитки добре закріплені і не розпускаються.
Даний чохол можна використовувати як стаціонарний аксесуар для зберігання ключів, підвісивши, в розгорнутому вигляді на робочому місці за спеціальні отвори. Його також можна згортати або скручувати для компактного зберігання або транспортування інструментів.
Кожена кишеня на чохлі має маркування, завдяки чому можна оперативно знайти ключ з необхідним розміром.
Розмістивши данний чохол на робочому місці, користувач отримає зручну корисну організацію робочого простору, хороший огляд, наявних ключів, а також можливість по завершенню роботи швидко скласти інструменти на місце.

Количество секций
14
Размеры
430x430 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Чехол»
Показать все модели