Есть в наличии (1-2 дня)
3499 грн.
Наличные:
3499 грн
Безнал:
4199 грн
Приватбанк:
3750 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL GT0806 - съемник коробки

Тип: гидравлический подкатной съемник
Максимальная нагрузка: 0.5 т

Гидравлический подкатной съемник коробки INTERTOOL GT0806 используется для монтажа и демонтажа коробки передач автомобиля, который установлен на эстакаде, смотровой яме или подъемнике.
Съемник GT0806 устанавливается под автомобилем. У основания агрегата расположена специальная рукоятка с резиновой насадкой. При помощи
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL GT0806 - знімач коробки

Тип: гідравлічний підкатний знімач
Максимальне навантаження: 0.5 т

Гідравлічний підкатний знімач коробки INTERTOOL GT0806 використовується для монтажу і демонтажу коробки передач автомобіля, який встановлений на естакаді, оглядовій ямі або підйомнику.
Знімач GT0806 встановлюється під автомобілем. Біля основи агрегату розташована спеціальна рукоятка з гумовою насадкою. За допомогою даної рукоятки проводиться підняття 4-лапого майданчика знімача. Довжина рукоятки забезпечує можливість ефективної роботи з прикладанням невеликого зусилля. Опускання майданчика після вилучення коробки передач виконується за допомогою спеціального спускового гачка. Варто також відзначити можливість регулювання лапок, а також наявності ланцюга в моделі GT0806 (порівняно з моделлю GT0804).
Подкатной знімач коробки INTERTOOL GT0806 розрахований на навантаження до 0,5 тонни. Даний агрегат можна пересувати в будь-яких напрямках. Спеціальні ролики-колеса забезпечують гарну рухливість знімача.
Знімач GT0806 застосовується при проведенні ремонтних і технічних робіт з обслуговування автомобіля. Дана модель затребувана в автомобільних майстернях, на СТО, серед автолюбителів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Съемник»
Показать все модели