Трубный ключ INTERTOOL HT-0183


Есть в наличии (1-2 дня)
169 грн.
Наличные:
169 грн
Безнал:
203 грн
177 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0183 - ключ трубный

Трубный ключ HT-0183 от известного отечественного производителя INTERTOOL. Длина – 350 мм (14"). Максимальная ширина захвата зева – 65 мм. Вес – 1286 грамма.
Трубные ключи, как можно понять из названия, предназначены для работы с трубами разного диаметра, гайкам, болтами, головками кранов, муфтами и другими трубными соединениями. В среде профессиональных сантехников и сварщиков пользуются огромной
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0183 - ключ трубний

Трубний ключ HT-0183 від відомого вітчизняного виробника INTERTOOL. Довжина - 350 мм (14"). Максимальна ширина захоплення зіву - 65 мм. Вага - 1286 грами.
Трубні ключі, як можна зрозуміти з назви, предназначени для роботи з трубами різного діаметру, гайками, болтами, головками кранів, муфтами і іншими трубними з'єднаннями. У середовищі професійних сантехніків і зварників користуються величезною популярністю, так як є незамінними в ряді ситуацій. Інструмент являє собою дві частини. Одна з яких формує верхню частину головки, друга ж нижню і рукоять. Захоплення інструменту регулюється за допомогою прокручування спеціальної регулювальної гайки, яка в свою чергу збільшує або зменшує захоплення зіву. Робочу частину інструменту складають дві сталевих губки, розташовані під кутом в 90° по відношенню до рукояті. На поверхню губок нанесені спеціальні насічки. Завдяки їм, при фіксації інструменту на деталі, та не прослизає і фіксується фактично намертво. Ця особливість в поєднанні з довгою рукояткою дозволяють застосовувати значні зусилля по відношенню до інструменту. В процесі роботи, завдяки потужному ефекту важеля, трубний ключ здатний зірвати навіть саму неприступну деталь.
Дана модель зроблена з інструментальної сталі. Матеріал має підвищену міцність, відмінно переносить великі навантаження. Вельми довговічний. Спеціальні накладки на рукоять знижують тиск на долоню оператора, і збільшують зчеплення між долонею і ключем.
Відмінний вибір для професіоналів будь-якого рівня.

Тип
Прямой
Максимальная ширина захвата, мм
65
Длина, мм
350
Форма губок
L-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
90

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели