Трубный ключ INTERTOOL HT-0188


Есть в наличии (1-2 дня)
171 грн.
Наличные:
171 грн
Безнал:
205 грн
188 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0188 - Ключ трубный

Рычажный трубный ключ HT-0188 от известного украинского производителя INTERTOOL. Размер – 1,5". Максимальный диаметр захвата - 50 мм. Вес – 1333 грамма. Длина - 400 мм.
Трубные ключи активно используются в сварочном и сантехническом деле. Как видно из названия, применяются по отношению к трубам и различным трубным соединениям (муфтами, сгонами, фланцами, ниппелями, шарнирными соединениями, гайками,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0188 - Ключ трубний

Важільний трубний ключ HT-0188 від відомого українського виробника INTERTOOL. Розмір - 1,5". Максимальний діаметр захвату - 50 мм. Вага - 1333 грами. Довжина - 400 мм.
Трубні ключі активно використовуються в зварювальній і сантехничній справі. Як видно з назви, застосовуються по відношенню до труб і різних трубних з'єднань (муфт, згонам, фланцям, ніпелям, шарнірним з'єднанням, гайкам, головкам кранів, болтам і т. д.). Незамінний інструмент при виконанні ремонтно-сантехнічних робіт. Дана модель відноситься до підтипу важільних трубних ключів. Основна особливість даного різновиду - це швидка фіксація на поверхні предмета і досить швидкий підгін розміру захоплення зіву.
Губки у даній моделі розташовані під кутом в 90° по відношенню до рукоятям. Робоча поверхня губок має спеціальні насічки, що дозволяє їм нерухомо фіксуватися на поверхні деталі. Довгі рукояті створюють значний ефект важеля. Ці дві особливості дозволяють зривати за допомогою інструменту дуже старі, прікіпевші або закислі деталі, або ж навпаки, щільно фіксувати нові. Розмір діаметра захоплення регулюється за допомогою гайки розташованої на одній з ручок.
Ключ зроблений з високоякісної інструментальної сталі, що має досить високі показники міцності і стійкості до корозії. Губки піддаються поліровці.
Рукоять виготовлена ​​з гуми. Вона збільшує зчеплення між долонею оператора і ключем, і частково знижує тиск надається на руку.

Тип
Рычажный
Максимальная ширина захвата, мм
50
Длина, мм
400
Форма губок
L-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
90

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели