Трубный ключ INTERTOOL HT-0189


Есть в наличии (1-2 дня)
259 грн.
Наличные:
259 грн
Безнал:
311 грн
271 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0189 - Ключ трубный

Трубный ключ HT-0189 от отечественного производителя INTERTOOL. Размер – 2". Максимальный диаметр захвата - 65 мм. Вес – 1983 грамма. Длина - 500 мм.
Трубные ключи, как можно понять из названия, применяются по отношению к трубам, гайкам, болтам, муфтам, фланцам, ниппелям и прочим трубным соединениям. В первую очередь используется в сварочном деле и профессиональными сантехниками.
Данный
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0189 - Ключ трубний

Трубний ключ HT-0189 від вітчизняного виробника INTERTOOL. Максимальний діаметр захвату - 65 мм. Розмір - 2". Вага - 1983 грама. Довжина - 500 мм.
Трубні ключі, як можна зрозуміти з назви, застосовуються по відношенню до труб, гайок, болтів, муфт, фланців, ніпелів і іншим трубних з'єднань. В першу чергу використовується в зварювальному справі і професійними сантехниками.
Даний інструмент поділяється на деяку кількість підтипів. Представлена ​​модель відноситься до важільних трубних ключів. Основна перевага даного виду, це можливість швидкої фіксації на поверхні деталі, яка і проводиться за допомогою важільного механізму.
Губки HT-0189 розташовані під кутом в 90° градусів по відношенню до рукояті. Сама головка досить масивна. Робоча поверхня являє собою губки з нанесеними на них великими насічками. Завдяки цим виступам, інструмент щільно фіксується на поверхні деталі, не прослизаючи під час роботи. Ця особливість, в поєднанні з досить довгими ручками, створюють потужний ефект важеля, дозволяють без проблем і зайвих зусиль демонтувати закислий/прікіпевший елементи вузла. Регулювання розміру захоплення проводиться посередництвом спеціальної гайки, розташованої на передній рукояті.
Ключ виготовлений з високоякісної легованої сталі. Матеріал відмінно справляється з корозією, вельми міцний, витримує значні навантаження. Накладки на ручки виготовлені з гуми. Таке технологічне рішення знижує тиск на руку і збільшує зчеплення між самим інструментом і долонею оператора.

Тип
Рычажный
Максимальная ширина захвата, мм
65
Длина, мм
500
Форма губок
L-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
90

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели