Есть в наличии
294 грн.
Наличные:
294 грн
Безнал:
353 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL BX-6116 - Ящик для инструментов

Ящик INTERTOOL BX-6116 является удобным и надежным средством для хранения и транспортировки небольших инструментов, расходных материалов, крепежных элементов и других мелочей. Особенно актуальным такой ящик станет для рыбаков, так как позволяет удобно разместить все снасти.
Ящик изготовлен из ударопрочного пластика, что обеспечивает его долговечность при интенсивной эксплуатации. Ящик оснащен
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL BX-6116 - Ящик для інструментів

Ящик INTERTOOL BX-6116 є зручним і надійним засобом для зберігання і транспортування невеликих інструментів, витратних матеріалів, кріпильних елементів і інших дрібниць. Особливо актуальним такий ящик стане для рибалок, так як дозволяє зручно розмістити всі снасті.
Ящик виготовлений з ударостійкого пластику, що забезпечує його довговічність при інтенсивній експлуатації. Ящик оснащений одним пластиковим замком, який відкривається в два етапи, спочатку необхідно потягнути замок на себе, а потім підняти, щоб він вийшов з паза ящика. Таким чином, практично виключається ймовірність випадкового відкриття.
Головною особливістю конструкції ящика є два висувних відсіка з невеликими комірками. Така конструкція забезпечує хороший огляд і швидкий доступ до вмісту. Розмір комірокможна регулювати за допомогою знімних перегородок, це дозволить оптимально розташувати все необхідне. Торці ящика оснащені пластиковими петлями і дають можливість приєднати ремінь через плече.
Рукоятка ящика в складеному стані топиться в корпус, ніж економить місце під час зберігання або транспортування.

Тип
Ящик
Материал
пластик
Материал замков
пластик
Длина
400 (мм)
Ширина
205 (мм)
Высота
190 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Ящик»
Показать все модели