Заканчивается
149 грн.
Наличные:
149 грн
Безнал:
179 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL BX-6116 - Ящик для инструментов

Пластиковый ящик для инструментов INTERTOOL BX-6116 является удобным и универсальным средством для хранения и транспортировки различных инструментов, расходных материалов, крепежных элементов и других вещей, необходимых вещей из арсенала мастера. Данный ящик имеет классическую конструкцию и будет востребован среди автолюбителей, строителей, монтажников, мебельных мастеров и многих других.
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL BX-6116 - Ящик для інструментів

Пластиковий ящик для інструментів INTERTOOL BX-6116 є зручним і універсальним засобом для зберігання і транспортування різних інструментів, витратних матеріалів, кріпильних елементів і інших речей, необхідних речей з арсеналу майстра. Даний ящик має класичну конструкцію і буде затребуваний серед автолюбителів, будівельників, монтажників, меблевих майстрів і багатьох інших.
Корпус ящика виконаний в класичній прямокутній формі, що дозволяє правильно і зручно розкласти інструменти. Міцний пластик і додаткові ребра жорсткості забезпечують довговічність ящика і стійкість до навантажень.
Рукоятка ящика в закритому положенні утоплюється з корпус, що дозволяє компактно зберігати і транспортувати кілька ящиків, поставивши їх, один на одного. Металевий замок, яким оснащений ящик, довговічний і надійний, він не відкриється, навіть якщо в ящику будуть важкі інструменти. Для більш надійного зберігання вмісту є можливість повісити на ящик навісний замок.
Ящик оснащений знімним лотком з ручкою, який дозволяє відібрати найбільш затребувані інструменти і носити їх за собою в процесі роботи.

Тип
Ящик
Особенности конструкции
съемный лоток
Материал
пластик
Материал замков
пластик
Длина
341 (мм)
Ширина
178 (мм)
Высота
151 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Ящик»
Показать все модели