Трубный ключ INTERTOOL XT-2110


Есть в наличии (1-2 дня)
130 грн.
Наличные:
130 грн
Безнал:
156 грн
135 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL XT-2110 - Ключ трубный

Трубный ключ XT-2110 от украинского производителя INTERTOOL. Длина инструмента – 300 мм. Размер – 1". Максимальный диметр захвата губок – 35 мм.
Трубные ключи, как можно понять из названия, используются по отношению к трубам и трубным соединениям (штуцера, муфты, проходные гайки, заглушки и т.п.). Конструкция инструмента позволяет максимально эффективно выполнять сантехнические работы. Благодаря
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL XT-2110 - Ключ трубний

Трубний ключ XT-2110 від українського виробника INTERTOOL. Довжина інструмента - 300 мм. Розмір - 1". Максимальний диметр захоплення губок - 35 мм.
Трубні ключі, як можна зрозуміти з назви, використовуються по відношенню до труб і трубних з'єднань (штуцера, муфти, прохідні гайки, заглушки і т.п.). Конструкція інструменту дозволяє максимально ефективно виконувати сантехнічні роботи. Завдяки довгим рукоятям і потужної голівці, за допомогою такого інструменту можна зірвати навіть самі неприступні, закислші або прікіпевші деталі вузлів. У даному випадку, губки розташовані під кутом в 45° по відношенню до рукояті. Особливістю даної моделі є комбінована форма вигину губок. Верхня губка має S-подібну форму, тоді як нижня - пряма. Таке технологічне рішення дозволяє максимально комфортно працювати з предметами, що мають круглий перетин. На робочу поверхню губок нанесені великі зубці, завернуті в сторону прикладених зусиль. Завдяки чому інструмент нерухомо фіксується на деталі, не дозволяючи їй мимовільно прослизати під час роботи. На передній ручці розташована гайка, переміщаючи яку, оператор змінює розмір захоплення зіву.
Велика довжина ручок створює значний ефект важеля, що в свою чергу знижує силу прикладених зусиль при найбільш трудомістких роботах.
Ключ виготовлений з якісної інструментальної сталі, яка володіє непоганою міцністю і опірністю корозії. Губки ключа полірована.
Накладки на рукояті виготовлені з гуми, яка не тільки знижує тиск, який чиниться на руку, але і збільшує зчеплення з долонею, не даючи інструменту прослизати під час роботи.
Прекрасний вибір для професіоналів.

Тип
Рычажный
Максимальная ширина захвата, мм
35
Длина, мм
300
Форма губок
C-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
45

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели