Трубный ключ INTERTOOL XT-2115


Есть в наличии (1-2 дня)
199 грн.
Наличные:
199 грн
Безнал:
239 грн
208 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL XT-2115 - Ключ трубный

Трубный рычажный ключ от украинского бренда INTERTOOL. Размер – 1.5". Максимальный диаметр захвата - 50 мм. Вес – 1250 грамм. Длина - 400 мм.
Данная разновидность инструмента, в первую очередь, применяется при сантехнических и сварочных работах. В силу своей незаменимости для ряда ситуаций пользуется большой популярностью в среде мастеров. Применяется по отношению к трубам, гайкам, болтам, муфтам,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL XT-2115 - Ключ трубний

Трубний важільний ключ від українського бренду INTERTOOL. Розмір - 1.5". Максимальний діаметр захвату - 50 мм. Вага - 1250 грам. Довжина - 400 мм.
Цей різновид інструменту, в першу чергу, застосовується при сантехнічних і зварювальних роботах. В силу своєї незамінності для ряду ситуацій користується великою популярністю в середовищі майстрів. Застосовується по відношенню до труб, гайок, болтів, муфтам, голівках кранів, ніпелів і іншим трубних з'єднань. Здатний працювати з деталями, що мають як шестигранний, так і округлий профіль.
Трубні ключі мають досить велику кількість різновидів. Дана модель відноситься до класу важільних ключів. Інструмент має дві досить довгі рукояті, які створюють значний ефект важеля. Головка С-образного типу, розташована під кутом в 45° по відношенню до рукоятям. На робочу поверхню губок нанесені спеціальні насічки. Завдяки їм, ключ не прослизає під час роботи, нерухомо фіксуючи на деталі. Зубці повернені по відношенню до напрямку прикладеного зусилля. Дані особливості дозволяють найкращим чином впливати на закислі або прікіпевшіх елементи сантехнічного вузла, досить швидко і ефективно проводячи їх демонтаж. Розмір діаметра захоплення зіву регулюється за рахунок нижнього важеля і регулювальної гайки, зокрема. Завдяки своїй конструкції, ключ швидко фіксується на поверхні деталі, що значно економить час при роботі.
Виготовляється XT-2115 з високоякісної інструментальної сталі, що володіє високою міцністю, стійкістю до відколів і іншого роду механічних пошкоджень. Здатна витримувати великі навантаження без деформації і відмінно чинить опір корозії. Накладки на рукоять зроблені з гуми. Матеріал збільшує зчеплення і зменшує тиск, який чиниться на руку під час роботи.

Тип
Рычажный
Максимальная ширина захвата, мм
50
Длина, мм
400
Форма губок
C-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
45

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели