Нет в наличии
1053 грн.
Наличные:
1053 грн
Безнал:
1264 грн
Приватбанк:
1463 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GoPro SP POV POLE 19" (silver) - Монопод

POV Pole 19 — очень компактный и удобный телескопический монопод для качественной стабилизации изображения GoPro. Сложно переоценить практическую пользу от монопода. По сути, он необходим в качестве замены штативу-треноге в условиях фото- и видеосъемки вне студии.

Как известно, GoPro предназначена для экстремальной видеозаписи. Как раз для таких условий и необходим монопод POV Pole 19 — он
Читать полностью
Технічні параметри:

GoPro SP POV POLE 19" (silver) - Монопод

POV Pole 19 - дуже компактний і зручний телескопічний монопод для якісної стабілізації зображення GoPro. Складно переоцінити практичну користь від монопода. По суті, він необхідний в якості заміни штативу-тринозі в умовах фото- і відеозйомки поза студією.

Як відомо, GoPro призначена для екстремального відеозапису. Якраз для таких умов і необхідний монопод POV Pole 19 - він стабілізує зображення, якщо ти збираєшся знімати відео, повне драйву.

POV Pole 19 дуже компактний і невигадливий в експлуатації. При своїх мініатюрних розмірах, цей монопод висувається на довжину 48 сантиметрів, що може виявитися корисним. Рукоятка монопода спеціально зроблена прогумованою, щоб не вислизати з рук. Надійна металева основа теж зарекомендувала себе якнайкраще.

Монопод POV Pole 19 ідеально підходить для того, щоб зайнятися відеозйомкою та фотографуванням під час спортивного івенту, для фотосесії в стилі urban та інших схожих завдань. Модель сумісна з усіма камерами GoPro.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GoPro» в категории «Аксессуар раздела видеорегистраторы»
Показать все модели