Нет в наличии
1740 грн.
Наличные:
1740 грн
Безнал:
2088 грн
Приватбанк:
2418 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GoPro SP POV POLE 36" (silver) - Монопод

Телескопический монопод POV Pole 36 является универсальным устройством для съемки в экстремальных условиях. Стабилизированная картинка, четкое изображение даже в не особо благоприятных для этого локациях. Ты сможешь снимать видео себя самого, когда прыгаешь в воду или уже находишься в ней , едешь на велосипеде, скейте, или поднимаешься в гору. Ручку-монопод можно удобно разместить в ладони
Читать полностью
Технічні параметри:

GoPro SP POV POLE 36" (silver) - Монопод

Телескопічний монопод POV Pole 36 є універсальним пристроєм для зйомки в екстремальних умовах. Стабілізована картинка, чітке зображення навіть в не особливо сприятливих для цього локаціях. Ти зможеш знімати відео себе самого, коли стрибаєш у воду або вже знаходишся в ній, їдеш на велосипеді, скейті, або піднімаєшся в гору. Ручку-монопод можна зручно розмістити в долоні користувача. Наявність фірмового ремінця забезпечує додатковий комфорт, прогумована труба не вислизає з рук. Ти зможеш особисто переконатися у зручності користування такого аксесуара. Легкість і міцність одночасно. Універсальна конструкція вловлює унікальні ракурси, які недоступні в звичайному режимі. Це найнеобхіднішbq пристрій в той час, коли адреналін просто зашкалює.

Спорядження ідеально підходить до всіх моделей екшн-камер GoPro, кріплення виробляється безпосередньо без додаткових аксесуарів. Телескопічна трубка може розкладатися до дев'ятисот двадцяти п'яти міліметрів. За допомогою поворотної головки монопод повертається на 180 °.

Поставляється з карабіном в комплекті і регульованим ремінцем для фіксації на руці. Висока якість, зручність користування дозволять створити свою особисту відеотеку з добірками незвичайних прогулянок. Стильний дизайн і компактний корпус - все це вдало поєднується в POV Pole 36.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GoPro» в категории «Аксессуар раздела видеорегистраторы»
Показать все модели