Молоток слесарный INTERTOOL HT-0210


Заканчивается
155 грн.
Наличные:
155 грн
Безнал:
186 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0210 - молоток слесарный

Молоток слесарный HT-0210 от известного отечественного производителя INTERTOOL. Материал головки – сталь. Материал рукояти – фибегласс. Вес инструмента – 1000 грамма. Особенности: ударные участки бойков полированы, сама головка оксидирована; рукоять имеет резиновые накладки для улучшения управляемости.
Молоток является основным ручным инструментом, предназначенным для силового физического
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0210 - молоток слюсарний

Молоток слюсарний HT-0210 від відомого вітчизняного виробника INTERTOOL. Матеріал головки - сталь. Матеріал рукояті - фібегласс. Вага інструменту - 1000 грами. Особливості: ударні ділянки бойків полірованими, сама головка оксидована; рукоять має гумові накладки для поліпшення керованості.
Молоток є основним ручним інструментом, призначеним для силового фізичного впливу на об'єкт. Серед маси самих різних типів, окремо варто виділити молотки слюсарного типу. Цей інструмент має максимально простим пристроєм (металева головка насаджена на рукоять) і такою ж високою ефективністю. Використовується в більшості випадків, і є найбільш розповсюдженим різновидом, яку можна виявити практично скрізь.
Але незважаючи на всю простоту, існують моделі володіють додатковими особливостями, що виділяють їх навіть всередині свого виду. Даний молоток можна зарахувати до таких.
Основною відмінною особливістю є рукоять з особливого матеріалу - фібегласса. Даний матеріал нам більш відомий як склопластик. Володіє низькою тепло провідністю, порівнянної з деревиною, досить малою вагою, біологічної та атмосферної стійкістю. Показник міцності приблизно, як у сталі. При цьому показник питомої міцності перевершує аналогічний у даного металу. Варто зазначити що матеріал в 3,5 рази легше вищезгаданої стали. Завдяки таким технічним характеристикам, фибергласс активно застосовується в авіабудуванні. В даному ж випадку довговічність молотка поліпшується в рази.
Представлений молоток відмінно покаже себе як в професійному середовищі, так і в побуті.

Тип
Молоток слесарный
Материал ручки
фибергласс
Материал головки
металл
Вес
1000 (г)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Молоток»
Показать все модели