Заканчивается
55 грн.
Наличные:
55 грн
Безнал:
66 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

]INTERTOOL HT-0401 - Отвертка с битодержателем

Отвертка с битодержателем для бит HT-0401 от именитого украинского бренда INTERTOOL. Длина рабочей части лезвия – 200 мм. Посадочный шестигранник – 1/4". Магнитный держатель – есть. Вес – 150 грамм.
Много разнообразных ручных инструментов используются в ремонте автомототехники, бытовой техники, и в прочих сборочных и ремонтных работах. Все они так или иначе используют похожий набор
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0401 - Викрутка з бітотримачем

Викрутка з бітотримач для біт HT-0401 від іменитого українського бренду INTERTOOL. Довжина робочої частини леза - 200 мм. Посадковий шестигранник - 1/4". Магнітний тримач - є. Вага - 150 грам.
Багато різноманітних ручних інструментів використовуються в ремонті автомототехники, побутової техніки, і в інших складальних і ремонтних роботах. Всі вони так чи інакше використовують схожий набір інструменту. Але що ви знайдете в інструментарії будь-якого майстра, так це викрутку. Інструмент використовуються по відношенню до різьбових кріпильних виробів, які мають спеціальне шлицьове поглиблення на капелюшку (гвинти, шурупи, саморізи). Існує велика кількість самих різних шліців, і різновидів даного інструменту. Кожен з них добре в чомусь своєму. Також і з представленої викруткою.
HT-0401 призначена для роботи зі спеціальними насадками (бітами), які мають хвостовик 1/4". Завдяки магнітному тримачу, біта міцно фіксується всередині, не люфтить і не випадає. При достатньому наборі біт, інструмент здатний замінити великий набір викруток, фрі цьому маючи значно менші габарити і вагу.
Лезо інструменту вироблено з інструментальної хромованадіевої сталі. Сплав значно міцніше звичайної, має захист від корозії, стійкий до відколів і механічних пошкоджень. Завдяки такому вибору термін служби інструменту значно збільшується.
Прорезинена рукоять забезпечує зручний хват, і перешкоджає ковзанню, що виникає в процесі роботи. Добре лягає в руку і має приємний зовнішній вигляд.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
под биты
Магнитный наконечник
да
Длина стержня отвертки
200
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели