Заканчивается
149 грн.
Наличные:
149 грн
Безнал:
179 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTEROOL HT-0403 - набор отверток

Набор ударных отвёрток HT-0403 от популярного украинского бренда INTERTOOL. Вес набора – 722 грамма.
Отвёртки – это одна из разновидностей ручного слесарного инструмента, используемая для работы с резьбовыми крепежными элементами со шлицевым углублением на головке. Как крепежи, таки отвертки используются в массе сфер, так как посредством них происходит фиксация огромного количества конструкций.
Читать полностью
Технічні параметри:

INTEROOL HT-0403 - набір викруток

Набір ударних викруток HT-0403 від популярного українського бренду INTERTOOL. Вага набору - 722 грами.
Викрутки - це одна з різновидів ручного слюсарного інструменту, що використовується для роботи з різьбовими кріпильними елементами з шліцьовим поглибленням на голівці. Як кріплення, таки викрутки використовуються в масі сфер, так як за допомогою них відбувається фіксація величезної кількості конструкцій. Активно застосовуються при складанні електроніки, меблів, при проведенні електромонтажних робіт, ремонті автомототехники на станціях технічного обслуговування автомобілів. Через те, що класична викрутка не здатна справиться з роботою в деяких випадках, з'явилися деякі модифікації. До однієї з таких і відносяться викрутки з даного набору.
Ударні викрутки володіють куди більш міцною конструкцією. Лезо проходить через всю рукоять і вінчається спеціальним потиличником. У HT-0403 на потиличниках розташовується особливий шестигранний профіль. До нього застосовується ріжковий або накидний ключ, щоб надати більший крутний момент до кріплення під час роботи. На потиличник наносяться удари молотком, в слідстві чого непідатливе кріплення можна демонтувати.
Леза виготовляються з міцної хромованадіевої сталі. Матеріал володіє достатньою гнучкістю і стійкістю до відколів, механічних пошкоджень. Рукояті зроблені з гуми, вона не тільки не дозволяє прослизати інструменту, а й поглинає частину віддачі.
У набір входять: три викрутки під плоский шліц SLOTTED - SL5, SL6, SL8; три викрутки під хрестоподібний шліц PHILLIPS - PH1, PH2, PH3.
Відмінний вибір для майстрів будь-якого рівня.

Тип
Отвертка ударная
Конструкция
ударные
Наконечник
разные
Магнитный наконечник
нет
Количество отверток в наборе
6
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели