Набор отверток INTERTOOL HT-0407


Заканчивается
88 грн.
Наличные:
88 грн
Безнал:
106 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0407 - набор отверток

Набор отвёрток из шести предметов HT-0407 от известной украинской компании производителя INTERTOOL. Наименования: три отвёртки под плоский шлиц SLOTTED – SL5х75 мм, SL5х100 мм, SL6х150 мм; три крестообразных отвёртки под крестообразный шлиц типа PHILLIPS – PH5x75 мм, РН5х100 мм, РН6х150 мм.
Данная разновидность ручного инструмента используется для завинчивания и отвинчивания резьбовых крепежей с
Читать полностью
Технічні параметри:

[b] INTERTOOL HT-0407 - набір викруток [/ b]

Набір викруток з шести предметів HT-0407 від відомої української компанії виробника INTERTOOL. Найменування: три викрутки під плоский шліц SLOTTED - SL5х75 мм, SL5х100 мм, SL6х150 мм; три хрестоподібних викрутки під хрестоподібний шліц типу PHILLIPS - PH5x75 мм, РН5х100 мм, РН6х150 мм.
Цей різновид ручного інструменту використовується для загвинчування і відгвинчування різьбових кріплень з відповідним шліцьовим поглибленням на капелюшку. Сфера застосування дуже широка. Починаючи з домашніх умов, продовжуючи станціями технічного обслуговування автомобілів, і закінчуючи високотехнологічними виробництвами. Класична викрутка складається з металевого леза з жалом на одному кінці і рукояткою на іншому. Використовувати її може кожен, будь то дитина або фахівець високого рівня.
В якості основного робочого матеріалу був обраний хромованадіевий сплав. Саме з нього і виготовлені леза викруток. До складу стали цього сплаву входять легуючі елементи, значно збільшують міцність, стійкість до корозійного впливу, механічних пошкоджень і відколів. Не рідко її використовують при створенні високоякісного ручного інструменту, і викруток зокрема.
Рукояті в HT-0407 виготовлені з двокомпонентного матеріалу, що включає в себе пластик і гуму. Якщо пластик надає міцності всієї конструкції, то вставки з гуми збільшують зчеплення з рукою оператора, не даючи інструменту прослизати під час роботи.
Відмінний вибір для майстрів будь-якого рівня.

Тип
Набор отверток
Конструкция
стандартные
Наконечник
разные
Длина стержня отвертки
150, 100, 75 (мм)
Количество отверток в наборе
6 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели