Отвертка ударная INTERTOOL HT-0431


Есть в наличии
230 грн.
Наличные:
230 грн
Безнал:
276 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0431 - отвертка

Отвертка ударная с насадками HT-0431 от именитого отечественного производителя INTERTOOL.
Отвертка – это ручной инструмент, предназначенный для работы с различными шлицевыми крепежными элементами. Помимо классической отвертки, состоящей из лезвия с жалом на одном конце и пластиковой или деревянной рукоятью на другом, есть несколько разновидностей ситуативность применения которых уже, но при этом они
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0431 - викрутка

Викрутка ударна з насадками HT-0431 від іменитого вітчизняного виробника INTERTOOL.
Викрутка - це ручний інструмент, призначений для роботи з різними шліцьовими кріпильними елементами. Крім класичної викрутки, що складається з леза з жалом на одному кінці і пластиковою або дерев'яною рукояткою на іншому, є кілька різновидів ситуативність застосування яких быльш вузька, але при цьому вони фактично незамінні для таких завдань. Саме до одного з таких різновидів і відноситься ця модель.
Ударний викрутки є масивний і вельми важкий слюсарний інструмент, призначений для роботи з закиснувшими, прикипівшими і іншими не піддатливими кріпленнями. Складається з металевого корпусу, поворотної головки і спеціальних посилених насадок - біт. В даний набір відводять: біти під плоский шліц SLOTTED - 8x80 мм, 6х36 мм, 8х30 мм; біти під хрестоподібний PHILLIPS - РН2х80 мм, РН2х36 мм, РН3х36 мм;
Корпус виконаний з інструментальної сталі з поєднанням легуючих елементів підвищуючих стійкість до ударів. На відміну від високовуглецевих сталей менш тендітна.
Принцип роботи інструменту такий, що при встановленні кінчика жала на шліц необхідного кріплення, на потиличник наноситься удар, або сери я ударів молотком. Після чого головка провертається на декілька часток міліметра, даючи можливість демонтувати кріплення.
Найчастіше застосовується при ремонті техніки на станціях технічного обслуговування автомобілів, в різних автосервісах і автомайстерень. Унікальна в своєму роді.
Посадковий квадрат біт - 1/2". Вага набору - 1000 грам.

Тип
Отвертка ударная
Конструкция
ударно-поворотные
Наконечник
под биты
Длина стержня отвертки
80, 36, 30 (мм)
Количество бит в комплекте
6 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели