Отвертка ударная INTERTOOL HT-0487


Есть в наличии
32 грн.
Наличные:
32 грн
Безнал:
38 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-0487 - отвертка

Отвертка ударная HT-0486 от украинского бренда INTERTOOL. Длина рабочей части лезвия – 100 мм. Вес – 113 грамм. Шлиц – PHILLIPS. Размер шлица – PH2.
Отвертка – это ручной инструмент предназначенный для работы с резьбовыми крепёжными изделиями (винты, саморезы, шурупы). Классическая отвёртка состоит из лезвия с жалом на одном конце и рукоятью на другом. Существует определённое разнообразие видов данного
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL HT-0487 - викрутка

Викрутка ударна HT-0486 від українського бренду INTERTOOL. Довжина робочої частини леза - 100 мм. Вага - 113 грам. Шліц - PHILLIPS. Розмір шліца - PH2.
Викрутка - це ручний інструмент призначений для роботи з різьбовими кріпильними виробами (гвинти, саморізи, шурупи). Класична викрутка складається з леза з жалом на одному кінці і рукояткою на іншому. Існує певна різноманітність видів даного інструменту, кожен з яких більш підходить для використання в тій чи іншій ситуації.
Ударні викрутки застосовуються по відношенню до закиснувших або прикипівших кріпленнь, зрив яких неможливий класичної викруткою. Принцип роботи такий: жало викрутки встановлюється на шліц, після чого по потиличнику наносяться удари молотком з поступовим прокручуванням. Також на потиличнику є місце для установки ріжкового або шестигранного ключа. За допомогою ефекту важеля надається додатковий крутний момент, що дозволяє зірвати найбільш непітдатливі кріплення.
Лезо проходить по всій довжині інструменту аж до потиличника. Виготовляється з інструментальної хромованадіевої стали. Легуючі компоненти, що входять до складу сплаву, роблять його більш міцним, стійким до корозії, сколів і механічних пошкоджень. Кінчик леза - воронований. Рукоять виготовлена ​​з гуми, яка не тільки збільшує зчеплення між долонею оператора і самої викруткою, а й поглинає частину віддачі, яка виникає при ударі молотком.

Тип
Отвертка ударная
Конструкция
ударные
Наконечник
крест
Длина стержня отвертки
100 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели