Браслет выживания Валькнут крокодил woodland


Нет в наличии
195 грн.
Наличные:
195 грн
Безнал:
244 грн
282 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Валькнут крокодил woodland - Браслет выживания

Подходит на запястие диаметром 18-20см.
Возможно изготовление любого размера.


Паракорд — лёгкий нейлоновый трос с сердечником, который изначально использовался в стропах американских парашютов во время Второй мировой войны. После десантирования парашютисты использовали стропы для решения различных задач. Сейчас паракорд используется в качестве универсального
Читать полностью
Технічні параметри:

Валькнут крокодил woodland - Браслет виживання

Підходить на зап'ястя діаметром 18-20см.
Можливе виготовлення будь-якого розміру.


Паракорд - легкий нейлоновий трос з сердечником, який спочатку використовувався в стропах американських парашутів під час Другої світової війни. Після десантування парашутисти використовували стропи для вирішення різних завдань. Зараз паракорд використовується як універсальний трос, як військовими, так і цивільними.

Плетена оболонка складається з великої кількості переплетених волокон, за рахунок чого досягається його гладка фактура, всередині оболонки паракорд складається з тонких ниток які можна витягати коли потрібна більш тонка нитка, наприклад, для ремонту одягу чи використовувати як волосінь для лову риби. Завдяки тому, що паракорд повністю складається з нейлону, він досить еластичний.

Так як паракорд складається з нейлону, при намоканні він не втрачає своїх властивостей і не схильний до гниття.

Завдяки всім своїм властивостям, паракорд є незамінною мотузкою при полюванні, риболовлі, активному відпочинку, туризмі, автотуризмомі і в повсякденному житті. За допомогою паракорд можна спокійно буксирувати автомобіль.

Для зручності носіння паракорд може бути пов'язаний в брелок-темляк, ремінь для штанів, нашийник для собаки, паракордом обплітають рукояті сокир, ножів, кермо автомобіля, а також з паракорда можна пов'язати бреслет для носіння на руці. Браслет з паракорда («Браслет виживання») може вмістити в себе близько 6 метрів паракрорда який здатний витримувати навантаження до 290 кг, при цьому він є дуже легким і не заважає при носінні. Маючи такий браслет у вас завжди є з собою запас найнадійнішої мотузки в світі.

Враховуючи широку кольорову гаму паракорду, браслети виготовлені з нього можуть стати не тільки корисним але і стильним аксесуаром, який доповнить ваш образ і підкреслить стиль.

Паракорд має однаковий зовнішній діаметр і обплетення, що розрізняється в основному кольором. Основні відмінності несе так званий тест паракорд. Найлегший на розрив 450 паракорд, його розривне навантаження порядка 200 кг. 550й має розривне навантаження близько 240-250 кг. 650 паракорд найміцніший (до 290 кг).

Так само потрібно остерігатися підробок, справжній паракорд виробляється в США. Але на ринку існують китайські товари, які видають за оригінал і продають значно дешевше. Не досвідченому споживачеві майже неможливо зовні відрізнити оригінал від підробки, але за своїми властивостями китайський паракорд не може бути використаний як оригінал - це стосується як зносостійкості так і міцності.

Способи застосування паракорда:
1. В якості ниток для лагодження одягу.
Гостре гілля, ікла каменів, кігті диких тварин - все це приводить одяг в непридатний стан. Діри, розриви ... Використовуючи нитки із розплетеного паракорда, ви зможете з легкістю заштопати ваш одяг, привівши його у належний вигляд.

2. В якості сполучного матеріалу для ремонту екіпірування
Порвався рюкзак або намет? Не працює блискавка? Не біда: паракорд може бути використаний для ремонту екіпірування - наприклад, зв'язування разпавшихся частин.

3. В якості резервного буксирувального троса
Один шар паракорду витримує навантаження до 240 кілограм. Зв'яжіть канат з десяти шарів - і вуаля, у вас є трос, здатний тягнути майже 2,5 тонни!

4. Як кріплення елементів автомобіля або човна.
Шторм, гроза, буря чи звичайний вітер? У такому випадку слід поквапитися - закріпити всі рухомі елементи, щоб вони не бовталися. Особливо знадобиться для пікапа з навантаженим кузовом або палуби човна.

5. Врятувати свої припаси
Залишені на землі припаси можуть бути зіпсовані погодою, дикими звірами або звичайними комахами. Підвісили свої припаси повище - наприклад, на гілку дерева - і ніхто не добереться до них.

6. В якості шнурків
Шнурки з паракорда вийдуть міцними та надійними - їх довго не доведеться міняти.

7. В якості скалолазної мотузки
Потрібно спуститися з обриву, скелі або височини? Використовуйте для цього паракорд - тільки обережно, пам'ятаючи, що він не є повноцінним канатом і може не витримати потужних ривків (вашого падіння). Робіть підйом з опусканням плавно і акуратно і про всяк випадок використовуйте паракорд, складений в 2 або 3 шари, якщо це можливо.

8. В якості троса для підняття вантажів на висоту.
В якості сполучного матеріалу для сходів - виготовте їх з підручних гілок, скріпивши поперечини за допомогою паракорд.

9. В якості розтяжки для брезенту або пончо
Розтягніть ваш термокилим, брезент або пончо, щоб зробити навіс від снігу, сонця чи дощу.

10. Як заміну похідному «вузлику»
Розплетіть паракорд, і змайструйте з його ниток мережу. Подібний «вузлик» дуже схожий на авоську - його можна використовувати як сумки для перенесення речей.

11. Неважливо, що ви збираєтеся змайструвати - тент, навіс або повноцінний курінь. Паракорд дозволить вам пов'язати окремі елементи, скріпивши гілки один з одним і утворивши повноцінні стіни і дах.

12. Сплести сітку для лову риби, розпустивши паракорд на окремі нитки.
Прив'язати човен до причалу, прив'язати пліт до дерева або куща.
І ще багато інших варіантів використання паракорд.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Валькнут» в категории «Браслет выживания»
Показать все модели