Отвертка с насадками INTERTOOL VT-0105


Есть в наличии
63 грн.
Наличные:
63 грн
Безнал:
76 грн
65 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-0105 - рукоятка с набором бит

Рукоять с храповым механизмом для бит VT-0105 от популярного отечественного производителя INTERTOOL. Вес – 222 грамма. Комплектация: рукоять с храповым механизмом; две биты под плоский шлиц типа SLOTTED – 5 мм, 6 мм; три биты под крестообразный шлиц PHILLIPS - РН1, РН2, РН3; отвертки под крестообразный шлиц типа POZIDRIV – PZ1, PZ2, PZ3; биты под шестилучевой шлиц TORX – Т20, Т30;
Отвертка –
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-0105 - рукоятка з набором бит

Рукоять з храповим механізмом для біт VT-0105 від популярного вітчизняного виробника INTERTOOL. Вага - 222 грами. Комплектація: рукоять з храповим механізмом; дві біти під плоский шліц типу SLOTTED - 5 мм, 6 мм; три біти під хрестоподібний шліц PHILLIPS - РН1, РН2, РН3; викрутки під хрестоподібний шліц типу POZIDRIV - PZ1, PZ2, PZ3; біти під шестипроменевої шліц TORX - Т20, Т30;
Викрутка - це класичний ручний слюсарний інструмент, призначений для роботи з різьбовими кріпильними елементами, які мають шлицьове поглиблення на капелюшку. У наш час, на ринку представлена ​​величезна кількість різноманітних викруток та комплектуючих до них. Така різноманітність пов'язано з великою кількістю сфер застосування, і широким діапазоном завдань, покладених на даний тип інструменту.
VT-0105 це спеціальна рукоять з храповим механізмом, що дозволяє працювати з кріпленнями, які знаходяться під кутом в 90°. Храповий механізм дозволяє прокручуватися лезу в одну сторону, і стопорить при прокручуванні в іншу. Завдяки цьому, значно збільшується швидкість роботи, і зменшення напруга на зап'ясток. Завдяки реверсу можна змінювати напрямок обертання викрутки.
Рукоять ергономічної форми. Покриття з гуми збільшує зчеплення між долонею оператора і руко, не даючи інсургентів прослизати під час роботи.
Прекрасний вибір як для початківців, так і для досвідчених майстрів.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
реверсионные
Наконечник
под биты

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели