Есть в наличии
199 грн.
Наличные:
199 грн
Безнал:
239 грн
204 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-0106 - Угловой адаптер для насадок

Угловой адаптер для отверточных насадок с посадочным квадратом 1/4" VT-0106 от известного отечественного бренда INTERTOOL. Все – 225 грамм.
Все отвертки применяются в первую очередь по отношению к резьбовым крепежам со шлицевым углублением на шляпке, сфер распространений которых безграничное количество. Но в первую очередь это электромонтажные работы, ремонт автомобилей на станциях
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-0106 - Кутовий адаптер для насадок

Кутовий адаптер для викруточних насадок з посадковим квадратом 1/4" VT-0106 від відомого вітчизняного бренду INTERTOOL. Все - 225 грам.
Всі викрутки застосовуються в першу чергу по відношенню до різьбових кріплень з шліцьовим поглибленням на капелюшку, сфер розповсюджень яких безмежну кількість. Але в першу чергу це електромонтажні роботи, ремонт автомобілів на станціях технічного обслуговування, збірка різних конструкцій в процесі виробництва (меблі, автомототехніка, побутова техніка, мобільні пристрої і т.д.). Зустрічається ряд ситуацій, коли звичайна класична викрутка не впорається з роботою. Для цього були розроблені специфічні, вузько профільовані підвиди інструменту і допоміжні засоби.
VT-0106 - це спеціальний кутовий адаптер, що дозволяє працювати з кріпленнями в важко доступних місцях, розташованих під кутом до інструменту в 90°. Шестигранний хвостовик встановлюється в патрон викрутки або рукояті, з відповідним за розміром тримачем на кінці. Спеціальний важіль під великий палець регулюється під всі 360°. Конструкція дуже зручна для виконання такого роду цілей. В першу чергу буде цікава майстрам по ремонту автомобілів, так як такі сполуки зустрічаються в даній сфері найчастіше.
Адаптер виготовлений з легованої сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал має підвищену міцність в порівнянні зі звичайною сталлю, стійок до впливу корозії і різного роду механічних пошкоджень.

Тип
Отвертка
Наконечник
под биты
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели