Есть в наличии
32 грн.
Наличные:
32 грн
Безнал:
38 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-1001 - Рукоятка

Рукоять с наружным посадочным квадратом 1/4" VT-1001 от украинского бренда INTERTOOL. Длина – 150 мм. Вес – 75 грамм.
При монтажных и ремонтных работах используется большое количество различного инструмента. Каждый из которых выполняет ряд определённых задач. Для отвинчивания или завинчивания различных резьбовых крепежей обычно применяются отвертки, или другой подобный инструмент. Рукоять VT-1001 в
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-1001 - Рукоятка

Рукоять із зовнішнім посадковим квадратом 1/4" VT-1001 від українського бренду INTERTOOL. Довжина - 150 мм. Вага - 75 грам.
При монтажних і ремонтних роботах використовується велика кількість різного інструменту. Кожен з яких виконує ряд певних завдань. Для відгвинчування або загвинчування різних різьбових кріплень зазвичай застосовуються викрутки, або інший подібний інструмент. Рукоять VT-1001 в сукупності зі спеціальними насадками (торцевими головками) здатна працювати з кріпильними елементами, що мають відповідні форму і розмір. Якщо на кінець леза надіти спеціальний магнітний перехідник, то діапазон інтернету значно збільшується. У паз тримача поміщається необхідна біта і застосовується по відношенню до різьбових кріплень з шліцьовим поглибленням на капелюшку.
Лезо виготовляється з інструментальної сталі. Міцний і стійкий до корозійного впливу матеріал як найкраще підходить для створення такого інструменту. Рукоять виготовляється з гуми. Не дозволяє прослизати інструменту при виконанні найбільш трудомістких робіт і поліпшує керованість ручкою.
Використовується багатьма фахівцями самого різного толку. Застосовується на станціях технічного обслуговування автомобілів, в майстернях з ремонту техніки, на самих різних виробництвах, домашніми майстрами.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
квадрат

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели