Отвертка с насадками INTERTOOL VT-1006


Есть в наличии
69 грн.
Наличные:
69 грн
Безнал:
83 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-1006 - отвертка

Отвертка с двухсторонними битами VT-1006от украинского производителя INTERTOOL. Вес – 222 грамма.
Отвертка является разновидностью ручного инструмента который знаком каждому. Даже в любом доме или квартире можно найти одну и больше единиц данного инструмента. Используется для отвинчивания или завинчивания крепежных изделий, имеющих резьбу. Классическая разновидность инструмента состоит из лезвия с жалом на
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-1006 - викрутка

Викрутка з двосторонніми битами VT-1006от українського виробника INTERTOOL. Вага - 222 грами.
Викрутка є різновидом ручного інструменту який знайомий кожному. Навіть в будь-якому будинку або квартирі можна знайти одну і більше одиниць даного інструменту. Використовується для відгвинчування або загвинчування кріпильних виробів, що мають різьбу. Класичний різновид інструменту складається з леза з жалом на кінці і рукояті. З плином часу з'являється все більше різних модифікацій, кожна з яких має свої переваги. Конструкція моделі VT-1006 хоч і звична на вигляд, має ряд особливостей. Всередину рукояті поміщений знімний стрижень, на обох кінцях якого є по пазу, в які, в свою чергу встановлюється одне з двох двосторонніх лез. Біти мають найбільш часто зустрічаються розміри шліців: два плоских SLOTTED - SL5, SL6; два хрестоподібних PHILLIPS - РН1, РН2. Зміна жала, як і зміна кінця стрижня, проводиться в один рух, що значно збільшує швидкість роботи. Варто також акцентувати увагу на те, що за габаритами інструмент абсолютно не відрізняється від класичної викрутки, при цьому включає в себе функціонал чотирьох таких інструментів.
Рукоять виготовлена ​​з гуми. Матеріал збільшує зчеплення з долонею оператора, не даючи її прослизати під час роботи. Що дуже важливо при виконанні особливо трудомістких завдань.
Прекрасний вибір як для дому, так і для майстерні.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
битодержатели
Наконечник
под биты
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели