Очистка двигателя наружная XADO Maxi Flush XA 40108 0,5л


Нет в наличии
237 грн.
Наличные:
237 грн
Безнал:
284 грн
243 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

XADO Maxi Flush XA 40108 0,5л - Очиститель загрязнений систем двигателей

Объем: 0,5 л
Сильнодействующее средство для очистки карбюратора, заслонки инжектора, клапана рециркуляции отработавших газов (EGR), раскоксовки залегших поршневых колец. Незаменимый помощник для эффективного удаления нагаров и лаковых налётов с распылителей инжекторов, клапанов, камеры сгорания, днища и поршневых канавок на разобранном двигателе.

Легко
Читать полностью
Технічні параметри:

XADO Maxi Flush XA 40108 0,5л - Очисник забруднень систем двигунів

Об'єм: 0,5 л
Сильнодіючий засіб для очищення карбюратора, заслінки інжектора, клапана рециркуляції відпрацьованих газів (EGR), розкоксовки залеглих поршневих кілець. Незамінний помічник для ефективного видалення нагару і лакових нальотів з розпилювачів інжекторів, клапанів, камери згоряння, днища і поршневих канавок на розібраному двигуні.

Легко видаляє закоксовані відкладення в карбюраторах, на деталях газорозподільної системи і циліндропоршневої групи двигунів
за 2-3 хвилини розм'якшує і потім змиває струменем з аерозольного балона самі застарілі відкладення і лакові нальоти на сідлах і тарілках клапанів, газовідводних каналів відводу відпрацьованих газів і на клапанах системи рециркуляції відпрацьованих газів (EGR)
протягом 20-30 хвилин відновлює рухливість поршневих кілець без розбирання двигуна шляхом внесення препарату в надпоршневий простір двигунів через свічкові отвори.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «XADO» в категории «Очистка двигателя наружная»
Показать все модели