Набор отверток INTERTOOL VT-2007


Заканчивается
165 грн.
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-2007 - набор отверток

Набор прецизионных отверток VT-2007 от именитого украинского производителя INTERTOOL. Наименования в комплекте: три отвертки под плоский шлиц SLOTTED – SL2, SL2.5, SL3; две отвертки под крестообразный шлиц типа PHILLIPS – PH0, PH00; две отвертки под шестилучевой шлиц типа TORX – Т6, Т8; пластиковый кейс на защёлке. Общий вес набора – 208 грамм.
Прецизионные отвертки являются неотъемлемой частью
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-2007 - набір викруток

Набір прецизійних викруток VT-2007 від іменитого українського виробника INTERTOOL. Найменування в комплекті: три викрутки під плоский шліц SLOTTED - SL2, SL2.5, SL3; дві викрутки під хрестоподібний шліц типу PHILLIPS - PH0, PH00; дві викрутки під шестипроменевої шліц типу TORX - Т6, Т8; пластиковий кейс на клямці. Загальна вага набору - 208 грам.
Прецизійні викрутки є невід'ємною частиною інструментарію майстра по ремонту комп'ютерної або мобільної техніки, майстра по ремонту годинників, і навіть ювеліра. Використовується для складання або розбирання різних невеликих пристроїв, дрібної побутової техніки, годинників і для ряду завдань в ювелірній справі. На відміну від своїх більш звичних побратимів стандартного розміру, призначені для роботи з наймініатюрнішими кріпленнями. Основний показник надійності даного типу інструментів - точність. Тому набір VT-2007 виконаний з дотриманням всіх необхідних норм. Для повноцінної роботи не вистачить однієї або двох таких викруток, тому у кожного майстра на руках є певний набір.
В VT-2007 входять найпоширеніші розміри дрібних кріпильних елементів.
Важливим моментом при виборі прецизійної викрутки є рукоять. Саме від неї здебільш буде залежати комфорт в роботі. В даному випадку всі інструменти забезпечені двокомпонентними ручками, що складаються з пластика і гуми. Пластик надає міцності всієї конструкції. Він стійкий до стирання, корозійному розтріскуванню, і в цілому, досить довговічний. Покриття з гуми збільшує зчеплення з ручкою. Завдяки цьому інструмент більш точний в маніпуляціях, що дуже важливо для проведення такої копіткої роботи.

Тип
Набор отверток
Конструкция
прецизионные
Наконечник
разные
Количество в наборе
7

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели