Отвертка с насадками INTERTOOL VT-2105


Есть в наличии
135 грн.
Наличные:
135 грн
Безнал:
162 грн
136 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-2105 - набор отверток

Набор диэлектрических отвёрток со съёмной рукоятью VT-2105 от отечественного производителя INTERTOOL. Комплектация набора – две отвертки под плоский шлиц SLOTTED, размером – SL4, SL5,5; две отвертки под крестообразный шлиц PHILLIPS, размером – PH1, PH2; Общий вес – 354 грамма.
Отвертка – один из наиболее распространённых ручных инструментов. Используется для осуществления монтажа/демонтажа крепежей,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-2105 - набір викруток

Набір діелектричних викруток зі знімною рукояткою VT-2105 від вітчизняного виробника INTERTOOL. Комплектація набору - дві викрутки під плоский шліц SLOTTED, розміром - SL4, SL5,5; дві викрутки під хрестоподібний шліц PHILLIPS, розміром - PH1, PH2; Загальна вага - 354 грами.
Викрутка - один з найбільш поширених ручних інструментів. Використовується для здійснення монтажу/демонтажу кріплень, які мають спеціальну (шлицевое) поглиблення на капелюшку виробу. Для різних ситуацій використовуються різні види викруток, більш підходящих з тих чи інших причин.
Діелектричні викрутки, як можна зрозуміти з назви, мають спеціальне покриття що не проводить напругу. Застосовується для здійснення професійних робіт в електромережах, щоб забезпечити захист оператора від зіткнення з оголеними, знаходячимися під напругою елементами.
VT-2105 здатна витримувати напругу аж до 1000 Вольт. По суті інструмент є викруткою-рукояттю зі змінними насадками жалами. Кожне жало, за винятком наконечника, повністю ізольовано, що забезпечує надійний захист. Рукоять також покрита шаром з гуми, що не проводить електричний струм. На кожному лезі вказано розмір і тип шліца вироби.
Прекрасний вибір для професіоналів.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
битодержатели, изолированные
Наконечник
под биты
Количество в наборе
4
Длина стержня отвертки
100 (мм)
Количество бит в комплекте
4 (шт.)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели