Есть в наличии (1-2 дня)
91 грн.
Наличные:
91 грн
Безнал:
109 грн
95 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL NT-0232 - Щипцы

Пассатижи профессиональные диэлектрические со шлицевым соединением NT-0232 от известного отечественного бренда INTERTOOL. Общая длина инструмента – 160 мм. Вес – 200 грамм.
Пассатижи – это разновидность монтажного инструмента, которая используется для точного захвата предметов с последующим удержанием и проведением различных манипуляций. Ими удобно скручивать проволоку или провода, изгибать или выпрямлять
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL NT-0232 - Щипці

Пасатижі професійні діелектричні з шліцьовим з'єднанням NT-0232 від відомого вітчизняного бренду INTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 160 мм. Вага - 200 грам.
Пасатижі - це різновид монтажного інструменту, якмй використовується для точного захоплення предметів з подальшим утриманням і проведенням різних маніпуляцій. Ними зручно скручувати дріт або дроти, згинати або випрямляти дрібні металеві деталі або листовий метал. Використовується електриками, монтажниками, теслями, телемайстром, монтери та іншими майстрами. Дана модель являє собою дві рукояті з'єднаних між собою шліцьовим з'єднанням. Основний робоче простір розташовується на внутрішній стороні губок. Плоска поверхня використовується для затягування плоских і продовгуватих предметів. Насічки збільшують зчеплення з поверхнею предмета, не даючи йому прослизати під час роботи. Округле заглиблення з великими зубцями краще підходить для фіксації об'ємних предметів з круглим або овальним профілем. Особливістю даної моделі є можливість регулювання розміру захоплення зіву за допомогою переміщення шліцьового з'єднання. NT-0232 - це діелектричні щипці, призначені для виконання робіт в мережах з високим струмом. Протестовані і вільно працюють в мережах де напруга не перевищує 1000 вольт.
Виготовляються зі сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал високоміцний, відмінно справляється зі згубним впливом корозії, стійкий до сколів і механічних пошкоджень. Показник міцності по Роквеллу - 58-62 HRC.
Рукояті виготовлені з двокомпонентного діелектричного полімеру з протектором. Відмінно лягають в руку і не дозволяють пасатижам ковзати під час роботи.

Тип
Пассатижи
Длина
160 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Пассатижи»
Показать все модели