Есть в наличии (1-2 дня)
41 грн.
Наличные:
41 грн
Безнал:
49 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-3005 - Отвертка

Отвертка от популярного отечественного бренда INTERTOOL. Рабочая длина лезвия отвертки – 100 мм. Тип шлица – плоский SLOTTED. Ширина кончика лезвия – 6,5 мм. Общий вес инструмента – 121 грамм.
Отвёртка – разновидность слесарного ручного инструмента знакомого каждому. Данное изделие пользуется огромной популярностью среди мастеров самого разного профиля, поскольку без него нет возможность осуществить
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-3005 - Викрутка

Викрутка від популярного вітчизняного бренду INTERTOOL. Робоча довжина леза викрутки - 100 мм. Тип шліца - плоский SLOTTED. Ширина кінчика леза - 6,5 мм. Загальна вага інструменту - 121 грам.
Викрутка - різновид слюсарного ручного інструмента знайомого кожному. Цей виріб користується величезною популярністю серед майстрів самого різного профілю, оскільки без нього немає можливість здійснити більшу частину ремонтних та комплектувальних робіт. Використовується для проведення відгвинчування/закручування кріпильних виробів, що мають різьбу і спеціальний паз на капелюшку (гвинти, шурупи, саморізи та ін.). Класична викрутка має настільки просту і зрозумілу конструкцію що з нею впорається і дитина. Довгий металевий стрижень з виступом (жалом) на одному з кінців і держаком з іншого, більш м'якого матеріалу, на іншому.
Стрижень даної моделі має шестигранний профіль, проведений їх високоякісної хромованадіевої стали. Сплав поєднує в собі міцність, стійкість до відколів, механічних пошкоджень, непогану еластичність і стійкість до згубного впливу корозії. Рукоять виготовляється з міцного пластику, завдяки чому довговічна і також стійка до зовнішнього впливу. Покриття з гуми збільшує зчеплення між долонею оператора і інструментом, що покращує передачу додаваємих до кріплення зусиль.
Викрутки від INTERTOOL, як і інший ручний інструмент даного бренду, виготовляється з високоякісних матеріалів і задовольнить очікування як професіоналів, так і домашніх майстрів.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
плоский (SLOTTED)
Длина стержня отвертки
100 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели