Есть в наличии (1-2 дня)
33 грн.
Наличные:
33 грн
Безнал:
40 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-3024 - Отвертка

Отвертка крестообразная VT-3024 от популярного украинского производителя INTERTOOL. Длина рабочей части лезвия – 100 мм. Шлиц – крестообразный POZIDRIV. Размер шлица – PZ1. Вес – 54 грамма.
Отвертки являются одной из наиболее распространённых разновидностей ручного инструмента. Используется по отношению к крепежным элементам имеющими шлицевое углубление на шляпке (болты, винты, саморезы). Классическая
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-3024 - Викрутка

Викрутка хрестоподібна VT-3024 від популярного українського виробника INTERTOOL. Довжина робочої частини леза - 100 мм. Шліц - хрестоподібний POZIDRIV. Розмір шліца - PZ1. Вага - 54 грами.
Викрутки є однією з найбільш поширених різновидів ручного інструменту. Використовується по відношенню до кріпильних елементів, які мають шлицевое поглиблення на капелюшку (болти, гвинти, саморізи). Класична різновид представляє з себе лезо з жалом на одному кінці і рукояткою на іншому. Активно використовується на станціях технічного обслуговування автомобілів, на виробництві меблів, в майстернях по ремонту самої різної техніки, радіоаматорами і електромонтажниками.
Модель VT-3024 використовується по відношенню до шліців типу POZIDRIV. Це різновид хрестоподібного шліца, що прийшов на зміну звичному PHILLIPS. Основна відмінність від нього полягає в крайках. Вони не звужуються, а йдуть паралельно один одному, що знижує зусилля, яке виштовхує викрутку з шліца.
Лезо інструменту вироблено з інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал не схильний до дії корозії, досить міцний і стійкий до відколів і іншим механічних пошкоджень.
Рукоять складається з двох матеріалів - пластик + гума. Пластик становить основну частину рукояті. Міцний, стійкий до стирання і корозійного розтріскування. Покриття з гуми збільшує зчеплення між викруткою і долонею оператора. Перешкоджає ковзанню і дозволяє докладати більше зусиль при відкручування непітдатливих кріплень.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Магнитный наконечник
нет
Длина стержня отвертки
100
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели