Есть в наличии
117 грн.
Наличные:
117 грн
Безнал:
140 грн
122 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL NT-0213 - Плоскогубцы

Профессиональные плоскогубцы NT-0213 от популярного отечественного производителя INTERTOOL. Общая длина инструмента – 200 мм. Вес – 367 грамм.
Плоскогубцы – это разновидность шарнирно-губцевого инструмента, используемая для проведения точного захвата, удерживания или изгибания мелких металлических изделий (проволока, гвозди, провода, шнуры, резьбовые крепежи и т.п.). Также они могут помочь с
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL NT-0213 - Плоскогубці

Професійні плоскогубці NT-0213 від популярного вітчизняного виробника INTERTOOL. Загальна довжина інструменту - 200 мм. Вага - 367 грам.
Плоскогубці - це різновид шарнірно-губцевий інструменту, що використовується для проведення точного захоплення, утримування або згинання дрібних металевих виробів (дріт, цвяхи, проволока, шнури, різьбові кріплення і т.п.). Також вони можуть допомогти з відгвинчуванням кріплень під час відсутності спеціалізованого інструменту. Використовується електриками, монтажниками, телемайстрами, співробітниками автосервісів і автомайстерень. Конструктивно плоскогубці складаються з трьох елементів: головка, довгі важелі рукояті, і осьовий шарнірний механізм, який приводить інструмент в дію. Для затиску використовується внутрішня частина губок з нанесеними на неї зубцями. Самі насічки дозволяють інструменту більш щільно зафіксувати деталь, не даючи їй вислизнути. Ріжучі кромки використовуються для нарізання дроту, проводів та інших м'яких матеріалів. Для зняття ізоляційного шару з жил проводів. Округле заглиблення з більш масивними зубцями, дозволяє з быльшою зручністю утримувати предмети з круглим або овальним перетином, завдяки більшій площині зіткнення з деталлю.
Виготовляється NT-0213 з легованої сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал відрізняється високою міцністю, стійкістю до корозії, механічних іншим ушкодженням. Твердість сплаву за шкалою Роквелла - 58-62 HRC. Поверхня інструменту має особливе покриття «Pearl Nickel», яке збільшує захист від корозії.
Ергономічна трьохкомпонентна рукоять знижує тиск на руку і збільшує зчеплення з долонею оператора. Спеціальні виступи перешкоджають випадковому зіткненню руки з робочою частиною інструменту.

Тип
Пассатижи
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Пассатижи»
Показать все модели