Отвертка с насадками INTERTOOL VT-3100


Заканчивается
41 грн.
Наличные:
41 грн
Безнал:
49 грн
43 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-3100 - Отвертка

Отвертка с двухсторонним лезвием VT-3100 от именитого украинского производителя INTERTOOL. Вес – 146 грамм.
На самых разных предприятиях, мастерских или строительных площадках используют большое количество ручного инсургента. Наименования, как и метод использования зачастую разнятся. Но есть некоторое количество приборов, которые используют практически везде. К таким относятся и отвертки. Применяются по
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-3100 - Викрутка

Викрутка з двостороннім лезом VT-3100 від іменитого українського виробника INTERTOOL. Вага - 146 грам.
На самих різних підприємствах, майстернях або будівельних майданчиках використовують велику кількість ручного інсургентів. Найменування, як і метод використання часто різняться. Але є деяка кількість приладів, які використовують практично скрізь. До таких відносяться і викрутки. Застосовуються по відношенню до різьбових кріпильних елементів на капелюшку яких є спеціальне поглиблення (шліц). Викрутка, на рівні з молотком, невірне найпоширеніші. Оскільки такі кріплення присутні практично в будь-якої конструкції. Але перш за все їх застосовують монтажники, співробітники автосервісів, станцій технічного обслуговування автомобілів, майстри по ремонту найрізноманітнішої техніки.
Особливість моделі VT-3100 полягає в її двосторонньому змінному лезі. Воно має шестигранний перетин. На обох кінцях є жала, одне хрестоподібне, інше - плоске. Обидва відносяться до найбільш поширеним розмірам: хрестоподібний PHILLIPS - PH2, і плоский SLOTTED - SL6. Закріплюються всередині рукояті за допомогою магніту. Лезо виготовлено з популярною для такого роду інструменту стали хромованадіевого сплаву. Матеріал дуже міцний, стійкий до корозії, не схильний до відколів і інших механічних пошкоджень.
Рукоять виготовлена ​​з двокомпонентного матеріалу. Рифлене покриття з гуми збільшує зчеплення між долоню оператора і самою викруткою. Не даючи їй прослизати під час роботи.
Представлена ​​модель прекрасно підійде для майстрів будь-якого рівня. Найкраще підходить для використання в якості чергової викрутки.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
битодержатели
Наконечник
под биты
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели