Заканчивается
26 грн.
Наличные:
26 грн
Безнал:
31 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-3112 - отвертка

Отвертка VT-3112 от известного отечественного производителя INTERTOOL. Длина рабочей части лезвия – 300 мм. Тип шлица – плоский SLOTTED. Размер – SL5. Общий вес – 103 грамма.
Отвертка – одна из разновидностей ручного инструмента. Применяется по отношению к крепежам с соответствующим углублением на шляпке (винты, саморезы, шурупы и т.п.). Крепежи данного типа используются в колоссальном количестве сфер,
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-3112 - викрутка

Викрутка VT-3112 від відомого вітчизняного виробника INTERTOOL. Довжина робочої частини леза - 300 мм. Тип шліца - плоский SLOTTED. Розмір - SL5. Загальна вага - 103 грама.
Викрутка - одна з різновидів ручного інструменту. Застосовується по відношенню до кріпленням з відповідним поглибленням на капелюшку (гвинти, саморізи, шурупи і т.п.). Кріплення даного типу використовуються в колосальній кількості сфер, починаючи з меблевих фабрика, станцій технічного обслуговування автомобілів, на заводах виробляють техніку самого різного призначення, закінчуючи космічними, атомними станціями і т.п.
На даний момент існує величезна кількість різновидів даного інструменту, але все ж найбільш поширеним і найбільш затребуваною є класичний тип.
Представлена ​​модель відноситься саме до даного типу. Лезо виготовлено з легованої сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал володіє високою міцністю, стійкість до корозії, сколів, механічних пошкоджень. Сплав дуже часто використовується для створення високоякісного ручного інструменту.
Рукоять двокомпонентна (пластик + гума). Пластик надає міцності і надійності всієї конструкції. Гума збільшує зчеплення з рукою оператора, знижує тиск чиниться на долоню, і в цілому поліпшує керованість.

Тип
Отвертка
Конструкция
магнитные
Наконечник
шлиц
Длина стержня отвертки
300 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели