Есть в наличии
32 грн.
Наличные:
32 грн
Безнал:
38 грн
34 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-3118 - отвертка

Отвертка шлицевая VT-3118 от известного отечественного производителя INTERTOOL. Длина рабочей части лезвия – 300 мм. Шлиц – SLOTTED. Размер – SL6. Вес – 146 грамм.
Отвертка – это один из основных видов ремонтно-слесарного инструмента. Предназначена для завинчивания или отвинчивания различных резьбовых крепежных элементов с подходящим шлицевым углублением на шляпке изделия (винты, саморезы, шурупы).
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-3118 - викрутка

Викрутка VT-3118 від відомого вітчизняного виробника INTERTOOL. Довжина робочої частини леза - 300 мм. Шліц - SLOTTED. Розмір - SL6. Вага - 146 грам.
Викрутка - це один з основних видів ремонтно-слюсарного інструменту. Призначена для загвинчування або відгвинчування різних різьбових кріпильних елементів з відповідним шліцьовим поглибленням на капелюшку виробу (гвинти, саморізи, шурупи). Конструкція неймовірно проста - металеве лезо з жалом з одного боку і рукояттю з іншого. Може бути застосована усіма, починаючи від вузькоспеціалізованих майстрів, закінчуючи домогосподарками. Використовується практично у всіх сферах життєдіяльності людини. Але найактивніше приміняється при монтажних роботах, в майстернях по ремонту самої різної техніки, станціях технічного обслуговування автомобілів, радіоаматорами.
Плоский шліц SLOTTED історично найдавніший, але при цьому не втрачає своєї актуальності і до цього дня. Зрив у даного шліца вкрай маловірогідний в силу простої конструкції, інструмент володіє великим крутним моментом, дозволяє застосовувати викрутки інших, більших або дрібних розмірів.
Лезо виготовлено зі спеціальної інструментальної сталі хромованадіевого сплаву. Легуючі елементи, що входять до складу, надають матеріалу більшу міцність, стійкість до впливу корозії і сколів. Сплав часто використовується для створення висококласного ручного (і не тільки) інструменту, де в першу чергу важливі ці якості. Рукоять двухкомпонентная. Основу складає пластик. Вельми міцний матеріал, стійкий до стирання і корозійного розтріскування. Покриття з гуми з рифленою поверхнею, збільшує зчеплення з долонею оператора дозволяючи надавати більший крутний момент на кріплення під час роботи.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
плоский (SLOTTED)
Магнитный наконечник
нет
Длина стержня отвертки
100
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели