Заканчивается
13 грн.
Наличные:
13 грн
Безнал:
16 грн
14 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-3154 - Отвертка крестовая

Отвертка крестообразная VT-3154 от именитого отечественного бренда INTERTOOL. Длина рабочей части лезвия – 100 мм. Вес – 37 грамм.
Данная модель является классической отверткой. Данная разновидность ручного инструмента используется для работы с резьбовыми крепежами, имеющими на шляпке специальное шлицевое углубление. Данный тип крепёжных изделий получил большое распространение в огромном
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL VT-3154 - Викрутка хрестова

Викрутка хрестоподібна VT-3154 від іменитого вітчизняного бренду INTERTOOL. Довжина робочої частини леза - 100 мм. Вага - 37 грам.
Дана модель є класичною викруткою. Цей різновид ручного інструменту використовується для роботи з різьбовими кріпленнями, які мають на капелюшку спеціальне шлицевое поглиблення. Даний тип кріпильних виробів набув великого поширення в величезній кількості сфер людської життєдіяльності. Присутні скрізь, починаючи з звичайної розетки, закінчуючи космічними кораблями. На даний момент в світі є досить велика кількість різновидів як самих кріплень, так і шліців до них.
VT-3154 застосовується по відношенню до хрестоподібному шліцу POZIDRIV. Шліц є покращеною версією класичного хрестоподібного PHILLIPS. Основна відмінність від якого полягає в крайках бічних поверхонь граней. Вони не уточнюються, а йдуть паралельно один одному. Завдяки цьому, за умови відповідності шліца викрутки і кріплення, зусилля, яке виштовхує викрутку з поглиблення, мінімальне. Розмірний номер виробу - PZ0.
Лезо має круглий перетин. Виготовлено зі спеціальної інструментальної сталі. Стійка до корозії, досить міцна і не піддається механічним пошкодженням. Кінчик леза воронований.
Рукоять виготовлена з двох матеріалів: пластик і гума. Пластик становить основну частину. Міцний, стійкий до стирання і корозійного розтріскування. Накладка з гуми з протектором збільшує зчеплення з долонею оператора, і в цілому робить експлуатацію інструменту більш комфортною. Отвір в наверші рукояті дозволяє закріпити викрутку на поясі або дошці з інструментом.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
крест (POZIDRIV)
Магнитный наконечник
нет
Длина стержня отвертки
100
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели